Fransızca tıbbi patoloji tercümesi

Fransızca tıbbi patoloji tercümesi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tıbba ilişkin çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir yanlışlık bile onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan çeviri büromuz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve makul fiyatlı tıp çevirileri gerçekleştirmektedir. fransızca tıbbi patoloji tercümesi hizmeti vermekte olduğumuz müşteriler arasında, akademisyenler, üniversiteler, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler ve medikal cihaz üreticileri yer almaktadır.

fransızca tıbbi patoloji tercümesi

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi çeviri dalında sayılamayacak kadar çok projeyi hep zamanında ve başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda yer alan listede yazılı ve sözlü tıbbi tercüme hizmetleri sağladığımız konulardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Olgu Sunumu, Kanser Biyolojisi, Oftalmoloji, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Organ Nakli, Tıbbi Talimatname, Ortopedi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Klinik Rapor, Plastik Cerrahi, Fotokimya, Perinatoloji, Psikoloji, Patoloji, İmmunoloji, Tıbbi Histoloji, İyileştirici Hekimlik, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Tıbbi Broşür, Çocuk Nefrolojisi, Radyografi, Adli Tıp, Prospektüs, Hemodiyaliz, Patent Sözleşmesi, Bitirme Tezi, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Biyoloji, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Kitap, Akupunktur, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Parazitoloji, Tıbbi Bülten, Neonatoloji, Tıbbi Kitapçık, Rehabilitasyon, Tanı Bilim, Pediatri, Fizyopatoloji, Deniz Hekimliği, MRI, Beyin Tümörü, Gastroenteroloji, Ortopedik İmplant, Klinik Biyokimya, Tıbbi Farmakoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Klinik Çalışma Raporu, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Medikal Donanım, Hava ve Uzay Hekimliği, Tıbbi Vaka Sunumu, Çocuk İmmünolojisi, Viroloji, Tıbbi Genetik, Nöroradyoloji, Radyolojik Tetkik, Histoloji, Polipektomi, Psikiyatri, Psikopatoloji, Endokrinoloji, Cerrahi, Tıbbi Uzmanlık Tezi, BT, Ağız ve Diş Sağlığı, Biyofizik, CTD (Modül III), Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Estetik Cerrahi.

fransızca tıbbi patoloji tercümesi

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kurumsal müşterilerimize binlerce dil çiftinde her çeşit medikal çeviri desteği sağlamaktayız. Medikal tercüme desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Hollandaca, Arnavutça, Çekçe, Katalanca, Malayca, İspanyolca, İrlandaca, Uygurca, Bangladeşçe, Tayvanca, Boşnakça, Moğolca, Gagavuzca, Slovakça, Bulgarca, Farsça, Hintçe, Japonca, İtalyanca, Azerice, Almanca, Tacikçe, İngilizce, Yunanca, Fince, Rusça, Kürtçe, Endonezce, Tatarca, Makedonca, Romence, Kırgızca, Norveççe, Lehçe, Fransızca, Rumca, Ukraynaca, Hırvatça, Çeçence, Gürcüce, İbranice, Sırpça, Türkçe, Flamanca, Kazakça, Çince.

Başarılı çalışmalarımız için onlarca değerli müşterimizden övgü içeren e-posta mesajları bize ulaşıyor. Aşağıda bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

Tıbbi tercümelerde neden bizi tercih etmelisiniz?

fransızca tıbbi patoloji tercümesi

Firmamızı piyasadaki diğer rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki takdir edilen tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve çeviri işleminin başlangıcından sonuna kadar titizlikle uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

Semantik Tercüme olarak yalnızca Türkiyemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da çeviri ve yerelleştirme hizmeti sunmaktayız. fransızca tıbbi patoloji tercümesi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Van – Saray, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Tokat – Erbaa, Kütahya – Hisarcık, Diyarbakır – Yenişehir, Sakarya – Ferizli, Kocaeli – Başiskele, Karabük – Eskipazar, Çankırı – Şabanözü, Sakarya – Kocaali, Kilis – Polateli, Giresun – Alucra, Kırıkkale – Çelebi, Erzincan – İliç, Batman – Hasankeyf, Tunceli – Ovacık, Denizli – Çameli, Elazığ – Kovancılar, Ardahan – Hanak, Aksaray – Gülağaç, Karabük – Safranbolu, Osmaniye – Sumbas, Isparta – Eğirdir, Van – Gürpınar, Çorum – Uğurludağ, Kahramanmaraş – Elbistan, Aydın – Köşk, Adana – Feke, Aksaray – Ortaköy, Ağrı – Eleşkirt, İstanbul – Çatalca, Tunceli – Pülümür, Mardin – Mazıdağı, Balıkesir – Bandırma, Burdur – Gölhisar, Ağrı – Doğubayazıt, Eskişehir – Seyitgazi, Manisa – Selendi, Antalya – Elmalı, Yozgat – Sarıkaya, Bartın – Kurucaşile, Kırklareli – Pınarhisar, Aksaray – Ağaçören, Bitlis – Hizan, Gümüşhane – Köse, Bolu – Yeniçağa, Mardin – Dargeçit, Manisa – Gördes, Siirt – Baykan, Bayburt – Demirözü, Manisa – Akhisar, Tokat – Turhal, İzmir – Narlıdere, Bartın – Amasra, Düzce – Gölyaka, Denizli – Çal, Osmaniye – Kadirli, Adıyaman – Sincik, Malatya – Arguvan, Kırıkkale – Delice, Afyonkarahisar – İhsaniye, Erzincan – Otlukbeli, Karaman – Sarıveliler, Bolu – Mengen, İzmir – Ödemiş, Edirne – İpsala, Sakarya – Karapürçek, Nevşehir – Gülşehir, Zonguldak – Devrek, Diyarbakır – Hani

Fransızca tıbbi patoloji tercümesi alanındaki tüm gereksiniminiz için tercüme büromuza bir mail yollayabilir veya arzu ederseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Bugünün küreselleşen dünyasında en kaliteli tercümelerin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tüm çevirmen ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Fransızca tıbbi patoloji tercümesi konusunda tecrübeli ve iddialıyız.

fransızca tıbbi patoloji tercümesi

Yazan : Mustafa Karabiber

etiket listesi
çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, fransızca tıbbi patoloji tercümesi, tıbbi tercüme, medikal tercüme, tıbbi çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri