Fransızca tıbbi malzeme tercümeleri

Fransızca tıbbi malzeme tercümeleri talepleriniz için Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz.

Medikal alanlarla alakalı sözlü ve yazılı tercümeler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan bir tercüme hatası onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Tercüme Bürosu tıp fakültesi mezunu uzman çevirmenleri ve redaktörleri ile mümkün olan en iyi kalitede medikal çeviri hizmeti vermektedir. fransızca tıbbi malzeme tercümeleri hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler arasında, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, tıp doktorları, üniversiteler, özel sağlık merkezleri, devlet hastahaneleri ve global ilaç üreticileri yer almaktadır.

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kişilere ve kuruluşlara 100’den fazla dilde her türlü medikal tercüme desteği sağlıyoruz. Tıbbi çeviri konusunda hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Fince, İtalyanca, Kürtçe, Sırpça, Fransızca, Urduca, Endonezce, İrlandaca, Azerice, Altayca, Almanca, Sanskritçe, Slovakça, Tayvanca, Bulgarca, Tacikçe, İbranice, Kazakça, Lehçe, İspanyolca, Korece, Romence, Çekçe, İngilizce, Bangladeşçe, Farsça, Moldovca, Hollandaca, Japonca, Filipince, Norveççe, Malayca, Macarca, İsveççe, Zuluca, Çince, Slovence, Türkçe, Moğolca, Çeçence, Özbekçe, Makedonca, Boşnakça, Rusça, Yunanca, Hintçe.

fransızca tıbbi malzeme tercümeleri

Şirketimizi diğer tüm rakiplerinden farklılaştıran önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri sırları konusundaki etik ilkelerimiz, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin başından sonuna kadar kesinlikle uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.

fransızca tıbbi malzeme tercümeleri

Verdiğimiz kaliteli hizmet yüzünden çok sayıda değerli müşterimizden övgü dolu sayısız e-posta mesajı almaktayız. Aşağıda bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Günümüzün küreselleşen dünyasında en yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme hizmeti üretiyorlar.

fransızca tıbbi malzeme tercümeleri

Fransızca tıbbi malzeme tercümeleri konusunda bizi tercih etmelisiniz çünkü:

Semantik Tercüme olarak yalnızca Türkiyemizin kentlerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de tercüme çözümleri vermekteyiz. fransızca tıbbi malzeme tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Zonguldak – Alaplı, Yozgat – Sorgun, Tokat – Artova, Van – Gevaş, Bolu – Yeniçağa, Karaman – Ayrancı, Kırşehir – Akçakent, Osmaniye – Hasanbeyli, Aydın – Yenipazar, Siirt – Kurtalan, Manisa – Demirci, Niğde – Ulukışla, Erzincan – Refahiye, Iğdır – Tuzluca, Kilis – Elbeyli, Bursa – Kestel, Hakkari – Şemdinli, Ordu – Gürgentepe, Denizli – Akköy, Malatya – Battalgazi, Ankara – Çankaya, Eskişehir – Beylikova, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Balıkesir – Gönen, Van – Saray, Edirne – Havsa, Van – Gürpınar, Denizli – Kale, Sakarya – Karasu, Burdur – Yeşilova, Hakkari – Çukurca, Tekirdağ – Hayrabolu, Çankırı – Korgun, Isparta – Keçiborlu, Bayburt – Aydıntepe, Aksaray – Ağaçören, Burdur – Ağlasun, Malatya – Doğanşehir, Artvin – Hopa, Sinop – Erfelek, Burdur – Kemer, Kahramanmaraş – Pazarcık, Erzincan – İliç, Osmaniye – Kadirli, Denizli – Baklan, Kars – Digor, Ordu – Çamaş, Ankara – Elmadağ, Zonguldak – Ereğli, Şırnak – Cizre, Erzincan – Kemah, Edirne – Lalapaşa, Rize – İyidere, Yalova – Çiftlikköy, Kırklareli – Pehlivanköy, Osmaniye – Düziçi, Balıkesir – Dursunbey, Adana – Aladağ, Çorum – Dodurga, Gümüşhane – Kelkit, Mersin – Erdemli, Adana – Feke, Kırıkkale – Sulakyurt, Malatya – Darende, Ağrı – Diyadin, Erzurum – Aşkale, Rize – Fındıklı, Giresun – Çamoluk, Bartın – Ulus, Yalova – Çınarcık

fransızca tıbbi malzeme tercümeleri

Fransızca tıbbi malzeme tercümeleri için en iyi adres: Semantik Çeviri Bürosu.

On yılı aşkın bir süredir sözlü ve yazılı tıbbi tercüme konusunda sayılamayacak kadar çok işi zamanında ve başarıyla bitirdik. Aşağıda yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti sağladığımız konulardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Tıbbi Patoloji, Farmakoloji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, İntaniye, Bağışıklık Testi, Anatomi, Organometalik Kimya, Histoloji, Oftalmoloji, Farmasötik Kimya, Ortodonti, Beyin Tümörü, Olgu Sunumu, Adli Jinekoloji, Adli Patoloji, Biyofizik, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Estetik Cerrahi, Patent Başvurusu, Anestezi, Psikiyatri, Deri Hastalıkları, Patent Sözleşmesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anesteziyoloji, Doktor Eğitim Materyalleri, Psikanaliz, Radyoloji, Genetik, Tıbbi Makale, Medikal Gereç, Doktor Raporu, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Web Sitesi, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Embriyoloji, BT, Psikopatoloji, Medikal Alet, Genel Cerrahi , Tıbbi Tahlil, Tıbbi Genetik, Kolonoskopi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Çocuk Cerrahisi, Supramoleküler Kimya, Radyografi, Alerji Hastalıkları, Spor Hekimliği, Tıbbi Ürün Katalogu, Kalp Hastalıkları, Tanatoloji, İşyeri Hekimliği, Tıbbi Analiz Cihazı, Toksikoloji, Dahiliye, MRI, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Farmakoloji, Adli Tıp, Tıbbi Mevzuat, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Bitirme Tezi, Travmatoloji, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Kolorektal Cerrahi, Çocuk Nefrolojisi, Hermeneutik, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Algoloji, Hematoloji.

Fransızca tıbbi malzeme tercümeleri ile alakalı tüm gereksiniminiz için Semantik Tercüme Bürosuna bir mail atabilir veya arzu ederseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yazan : Necati Ergin

anahtar kelime bulutu
fransızca tıbbi malzeme tercümeleri, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal tercüme, medikal çeviri, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri