Fransızca tıbbi katalog tercümeleri

Fransızca tıbbi katalog tercümeleri alanında en iyi çeviri bürosuyuz.

Tıbbi konulara ilişkin sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile igili olduğundan çeviri yanlışları onarılması mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. Sektörün lideri olan Semantik Çeviri Bürosu en iyi üniversitelerden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları ile nitelikli, doğru ve tutarlı medikal tercümelere imza atmaktadır. fransızca tıbbi katalog tercümeleri hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, global farmakoloji şirketleri, araştırma merkezleri, tıp doktorları, devlet hastahaneleri, özel hastaneler ve tıbbi cihaz üreticisi firmalar bulunmaktadır.

fransızca tıbbi katalog tercümeleri

Günümüzde en kaliteli tercüme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil ayrıca çoğu ilçesinde de yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunuyoruz. fransızca tıbbi katalog tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Kahramanmaraş – Türkoğlu, Denizli – Buldan, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Çorum – Osmancık, Hatay – Kumlu, Burdur – Karamanlı, İstanbul – Avcılar, Diyarbakır – Kocaköy, Kocaeli – Karamürsel, Osmaniye – Düziçi, Siirt – Kurtalan, Şanlıurfa – Harran, Kırşehir – Çiçekdağı, Düzce – Gümüşova, Giresun – Bulancak, İzmir – Selçuk, Gümüşhane – Torul, Isparta – Sütçüler, Tokat – Zile, Zonguldak – Çaycuma, Kırklareli – Pınarhisar, Çorum – Kargı, Çanakkale – Çan, Aydın – Karpuzlu, Sinop – Türkeli, Ordu – Mesudiye, Bilecik – Bozüyük, Elazığ – Palu, Bilecik – Osmaneli, Kocaeli – Kandıra, Bartın – Amasra, Kahramanmaraş – Ekinözü, Sivas – Ulaş, Nevşehir – Ürgüp, Diyarbakır – Yenişehir, Iğdır – Tuzluca, Çanakkale – Yenice, Bursa – Karacabey, Konya – Bozkır, Batman – Hasankeyf, Denizli – Çameli, Sakarya – Hendek, Sinop – Boyabat, Bursa – Keles, Isparta – Senirkent, İstanbul – Kadıköy, Diyarbakır – Kulp, Erzincan – Kemaliye, Kilis – Elbeyli, Muğla – Ortaca, Batman – Kozluk, Kütahya – Aslanapa, Isparta – Atabey, Aydın – Yenipazar, Kırşehir – Akçakent, Düzce – Çilimli, Kilis – Musabeyli, Erzurum – Narman, Bolu – Seben, Niğde – Bor, Karabük – Eskipazar, Muş – Varto, Adana – Feke, Erzurum – Karaçoban, Şırnak – Beytüşşebap, Erzincan – İliç, Denizli – Baklan, Mardin – Dargeçit, Kocaeli – Çayırova, Adana – Seyhan

fransızca tıbbi katalog tercümeleri

Firmamızı diğer bütün rakiplerinden ayrı kılan en önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük ve çok dilli projelerdeki takdir gören deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, gerçekleştirdiğimiz projelerin başından sonuna kadar uygulamakta olduğumuz kalite kontrol metodolojisidir.

fransızca tıbbi katalog tercümeleri

Fransızca tıbbi katalog tercümeleri konusunda ülkemizin en başarılı şirketi: Semantik Tercüme

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan ve kalitenin değerini bilen müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde yazılı ve sözlü medikal çeviri hizmetleri sunuyoruz. Tıbbi tercüme konusunda hizmet verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Tacikçe, Kırgızca, Letonca, Fince, Japonca, Danca, İtalyanca, Çeçence, Hollandaca, İspanyolca, Kazakça, Farsça, Macarca, Almanca, İngilizce, Slovence, Filipince, Katalanca, Urduca, İzlandaca, Altayca, Flamanca, Bulgarca, Çekçe, Fransızca, Hırvatça, Zuluca, Azerice, Vietnamca, Sırpça, Hintçe, İsveççe, Gürcüce, Türkçe, Bangladeşçe, Slovakça, Yunanca, Arnavutça, Moldovca, İrlandaca, Uygurca, Çince, İbranice, Endonezce, Felemenkçe, Rusça.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana sözleşme tercümesi sektöründe sayılamayacak kadar çok işi üstün başarıyla tamamladık. Aşağıda bulunan listede medikal tercüme çözümleri verdiğimiz konulardan bazı örnekler listeleniyor:

Medikal Alet, Fotokimya, Farmakolojik Araştırma, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Farmasötik Kimya, Farmasötik, Biyokimya, Viroloji, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Akupunktur, Laboratuar Sistemleri, Hepatoloji, Çocuk İmmünolojisi, Perinatoloji, Kolorektal Cerrahi, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Doktor Raporu, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, CTD (Modül I), Ortodonti, Tıbbi Cihaz, Psikoloji, Tüp Bebek, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Endokrinoloji, Tıbbi Genetik, Spor Hekimliği, Radyasyon Onkolojisi, Kadın Hastalıkları, Hematoloji, Patoloji, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Web Sitesi, Hasta Bilgi Föyü, Obezite, Klinik Laboratuvar, Okul Hekimliği, Anesteziyoloji, Tıbbi Mevzuat, Monografi, Tıbbi Talimatname, Çocuk Kardiyolojisi, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Jinekoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Olgu Sunumu, MR, Deri Hastalıkları, Embriyoloji, Tıbbi Malzeme, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Psikanaliz, Tıp Hukuku, İyileştirici Hekimlik, Estetik Cerrahi, Üroloji, Biyofizik, Tıbbi Katalog, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Fiziksel Kimya, Tıbbi Patoloji, Sağlık Araştırması, Tıbbi Analiz Cihazı, Romatoloji, Tıbbi Makale, Medikal Bülten, Lökaferez Sistemleri, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Zührevi Hastalıklar, Tıbbi Broşür.

Fransızca tıbbi katalog tercümeleri konusunda müşterilerimiz neden bizi seçiyor?

Fransızca tıbbi katalog tercümeleri alanındaki bütün gereksiniminiz için tercüme firmamıza mail yollayabilir ya da bunun yerine bize doğrudan telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

fransızca tıbbi katalog tercümeleri

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden çok sayıda değerli müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-posta mesajları bize ulaşıyor. Aşağıdaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Yazan : Pelin Erbatur

seçilmiş anahtar kelimeler
tıbbi çeviri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri, fransızca tıbbi katalog tercümeleri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri