Fransızca tıbbi biyokimya tercümesi

Fransızca tıbbi biyokimya tercümesi konusunda en iyi tercüme bürosuyuz.

Medikal alanlardaki çeviriler insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için yanlış bir çeviri geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Faaliyetlerine 2006 yılında başlayan Semantik Çeviri Bürosu tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı medikal çevirilere imza atmaktadır. fransızca tıbbi biyokimya tercümesi çözümleri sunduğumuz müşteriler içinde, global ilaç üreticileri, akademisyenler, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, üniversiteler, devlet hastahaneleri ve özel hastaneler yer almaktadır.

Günümüzde en yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tüm redaktörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

fransızca tıbbi biyokimya tercümesi

Fransızca tıbbi biyokimya tercümesi hizmetini neden bizden almalısınız?

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kıymetli müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde yazılı ve sözlü medikal tercüme desteği vermekteyiz. Medikal tercüme desteği sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Danca, Katalanca, Kırgızca, İspanyolca, Felemenkçe, Türkçe, Çeçence, Tacikçe, Tayvanca, İbranice, Kazakça, Macarca, Gürcüce, İtalyanca, İsveççe, İngilizce, Korece, Farsça, Sırpça, Çince, Sanskritçe, Rumca, Japonca, Almanca, Malayca, Fransızca, Letonca, Rusça, Altayca, Azerice, Bulgarca, Ukraynaca, Süryanice, Urduca, Bangladeşçe, Slovence, Yunanca, Hırvatça, Boşnakça, Gagavuzca, Moğolca, Romence, Zuluca, İzlandaca, Arnavutça, Hollandaca.

Fransızca tıbbi biyokimya tercümesi talepleriniz için en iyi seçim: Semantik Çeviri

Semantik Çeviri olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de yazılı ve sözlü çeviri çözümleri sunmaktayız. fransızca tıbbi biyokimya tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Şanlıurfa – Akçakale, Bingöl – Karlıova, Giresun – Yağlıdere, Karaman – Kazımkarabekir, Adana – Yumurtalık, Osmaniye – Toprakkale, Mardin – Nusaybin, Muğla – Ula, Düzce – Gümüşova, Bartın – Kurucaşile, Kastamonu – İnebolu, Uşak – Sivaslı, Kütahya – Aslanapa, İzmir – Gaziemir, Iğdır – Aralık, Kayseri – Sarıoğlan, Ankara – Polatlı, Bingöl – Yedisu, İstanbul – Kadıköy, Ardahan – Posof, Tunceli – Nazımiye, Adana – Aladağ, Ağrı – Tutak, Artvin – Borçka, Muğla – Yatağan, Aydın – Karpuzlu, Kahramanmaraş – Nurhak, Mersin – Çamlıyayla, Aydın – Köşk, Niğde – Bor, Bolu – Gerede, Çanakkale – Lapseki, Erzurum – Pasinler, Sinop – Saraydüzü, Tunceli – Pülümür, Kayseri – Talas, Balıkesir – Ayvalık, Aydın – Germencik, Afyonkarahisar – Kızılören, Bursa – Nilüfer, Bursa – Osmangazi, Niğde – Altunhisar, Adana – Pozantı, Malatya – Doğanşehir, Karaman – Ermenek, Trabzon – Maçka, Gümüşhane – Kelkit, Kocaeli – Kandıra, Bilecik – Söğüt, Balıkesir – Balya, Sinop – Boyabat, Kastamonu – Pınarbaşı, Samsun – Ondokuzmayıs, Eskişehir – Mihalıççık, Sinop – Türkeli, Kilis – Polateli, Yozgat – Sorgun, Kütahya – Emet, Batman – Sason, Ardahan – Çıldır, Muş – Malazgirt, Ordu – Ulubey, Giresun – Bulancak, Mersin – Akdeniz, Zonguldak – Gökçebey, Bursa – Büyükorhan, Artvin – Hopa, Batman – Kozluk, Denizli – Bozkurt, Çorum – Kargı

Sunduğumuz kaliteli hizmetler yüzünden müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden e-mail mesajları bize gönderiliyor. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

fransızca tıbbi biyokimya tercümesi

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercüme konusunda sayısız işi üstün başarıyla neticelendirdik. Aşağıda yer alan listede tıp çevirileri hizmetleri sağladığımız konulardan belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Plastik Cerrahi, Nörofizyoloji, Sağlık Araştırması, Tıbbi Genetik, Prospektüs, Reanimasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Cerrahi, İşyeri Hekimliği, Biyofizik, Olgu Sunumu, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Göğüs Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Epistemoloji, Adli Patoloji, Tıbbi Cihaz, Travmatoloji, Hemodiyaliz, Alerji, Medikal Cihaz, Radyolojik Tetkik, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Tıp Hukuku, Farmasötik Kimya, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Kanser Biyolojisi, Tıbbi Dergi, Nefroloji, Araştırma Protokolü, Pulmonoloji, Moleküler Genetik, Medikal Donanım, Tıbbi Talimatname, Klinik Çalışma, Embriyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Klinik Biyokimya, CTD (Modül I), Anamnez, Tıbbi Mevzuat, Romatoloji, Kardiyoloji, Tıbbi Histoloji, Tıbbi Biyoloji, Klinik Rapor, Kolorektal Cerrahi, Medikal Bülten, Rehabilitasyon, Tıbbi Literatür, Farmakoekonomik Raporlar, Hepatoloji, Medikal Alet, Bağışıklık Testi, Üroloji, Tıbbi Tetkik, KÜB KT, Parazitoloji.

Fransızca tıbbi biyokimya tercümesi alanındaki istekleriniz ya da sorularınız için firmamıza bir mail gönderebilir ya da bunun yerine bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

fransızca tıbbi biyokimya tercümesi

Tercüme firmamızı piyasadaki rakiplerimizden ayıran temel farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, ve tercüme işleminin başlangıcından bitimine kadar ısrarla uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

fransızca tıbbi biyokimya tercümesi

Yazan : Necati Ergin

etiket kelime kümesi
medikal tercüme, tıbbi tercüme, fransızca tıbbi biyokimya tercümesi, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri