Fransızca spektroskopi çevirileri

Fransızca spektroskopi çevirileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıbbi konulardaki sözlü ve yazılı tercümeler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan hatalı bir çeviri tamiri mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı doğru tercüme bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri şirketimiz tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı medikal tercüme hizmeti sunmaktadır. fransızca spektroskopi çevirileri hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, araştırma merkezleri, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler, tıbbi cihaz üreticileri, global farmakoloji şirketleri ve tıp doktorları bulunmaktadır.

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan bizi tercih eden değerli müşterilerimize çok sayıda dilde tıbbi alanda çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağlamaktayız. Medikal tercüme desteği verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Arnavutça, Uygurca, Azerice, Moldovca, Rusça, Slovakça, Yunanca, Hırvatça, Gürcüce, İngilizce, Tatarca, Çeçence, Endonezce, Çince, Lehçe, Altayca, Japonca, Flamanca, Süryanice, Almanca, Hintçe, Letonca, Fransızca, İzlandaca, Fince, Felemenkçe, Boşnakça, Hollandaca, Rumca, Norveççe, Slovence, Danca, Vietnamca, İtalyanca, İbranice, İrlandaca, Kazakça, Kırgızca, Özbekçe, Türkçe, Tacikçe, Korece, Sanskritçe, İspanyolca, Farsça, Bulgarca.

fransızca spektroskopi çevirileri

Fransızca spektroskopi çevirileri konusundaki istekleriniz için çeviri büromuza bir e-mail yollayabilir ya da bunun yerine bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüz dünyasında nitelikli çevirilerin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

fransızca spektroskopi çevirileri

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de tıp çevirisi çözümleri sunuyoruz. fransızca spektroskopi çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Osmaniye – Kadirli, Düzce – Yığılca, Kocaeli – Kandıra, Denizli – Sarayköy, Muş – Korkut, Manisa – Turgutlu, Bartın – Amasra, Bartın – Ulus, Gaziantep – Oğuzeli, Yozgat – Aydıncık, Kayseri – İncesu, Kütahya – Altıntaş, Sakarya – Geyve, Muğla – Yatağan, Ankara – Güdül, Ankara – Beypazarı, Konya – Halkapınar, Trabzon – Sürmene, Elazığ – Baskil, Giresun – Piraziz, Bursa – Orhaneli, Rize – Güneysu, Antalya – Muratpaşa, Sivas – Gemerek, Çorum – Sungurlu, Tokat – Erbaa, Yozgat – Saraykent, İstanbul – Esenyurt, Kütahya – Aslanapa, Karaman – Ayrancı, Bingöl – Yedisu, Edirne – Uzunköprü, Bursa – Gürsu, Bolu – Dörtdivan, Çorum – Laçin, Kırıkkale – Yahşihan, Tunceli – Mazgirt, Burdur – Kemer, Gümüşhane – Şiran, Adıyaman – Sincik, Rize – Hemşin, Adıyaman – Gölbaşı, İzmir – Urla, Muş – Bulanık, Kastamonu – Küre, Hatay – Kumlu, Yozgat – Sorgun, Aydın – Bozdoğan, Niğde – Ulukışla, Iğdır – Tuzluca, Ankara – Ayaş, Siirt – Baykan, Batman – Kozluk, Sivas – Suşehri, Tunceli – Pertek, Kars – Susuz, Samsun – Vezirköprü, Tokat – Artova, Ardahan – Damal, Ankara – Nallıhan, Kilis – Elbeyli, Elazığ – Maden, Van – Gevaş, Karaman – Sarıveliler, Bayburt – Demirözü, Ankara – Evren, Bartın – Kurucaşile, Antalya – Döşemealtı, Konya – Doğanhisar, Tokat – Niksar

fransızca spektroskopi çevirileri

Fransızca spektroskopi çevirileri için doğru adres: Semantik Çeviri Bürosu.

Şirketimizi tüm rakiplerinden ayrı kılan en önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki etik ilkelerimiz, gerçekleştirdiğimiz projelerin her kademesinde ciddiyetle yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebepleri:

Kaliteli çevirilerimiz sayesinde onlarca müşterimizden bizi takdir eden onlarca e-posta mesajı bize gönderiliyor. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Doktor ve analiz raporlarımızın Türkçeye tercüme edilmesinde profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. fransızca spektroskopi çevirileri alanındaki ustalığınıza hayran kaldım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Tercüme büronuzu hocalarım çok övmüştü. Tıbbi araştırma makalemin Farsçaya çevirisi çok beğenildi. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Uzman Doktor – Araştırmacı)
 • Tercüme bürolarıyla çalışmak hastanemiz açısından hep sorun olmuştu. Semantik Tercüme bu duruma son verdi. Uzman, profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet sağladıklarını özellikle belirtmek istiyorum.
  (Doktor)
 • Şirketimiz için bir çeviri belleği oluşturduğunuz için artık tercüme için çok daha az para harcıyoruz. Firmanızı seçmekle çok yerinde bir karar almışız. Sahip olduğunuz teknoloji ile övünebilirsiniz. Tercüme ihtiyacı olan her firmaya sizi öneriyoruz. Genel Müdür
 • fransızca spektroskopi çevirileri konusunda iyi bir çeviri bürosu bulmak gerçekten zor. Bu konuda uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terminolojiye hakimiyetleri çok iyi.
  (Doktor – Özel Hastane Sahibi)
 • Bugüne kadar çalışmış olduğumuz çeviri şirketlerinin tümünden ne kadar da farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir çalışmanız ve bize sağladığınız uygun fiyatlar için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Olabilecek en iyi fiyat, süper kalite… Firmamızı çeviri probleminden tamamen kurtardığınız için sonsuz teşekkürler.
  (Satın Alma Yöneticisi)
 • Semantik Tercüme Bürosunun müşteri temsilcileri gerçekten çok başarılı. tüm çeviri ve lokalizasyon projelerimizde projenin başından sonuna kadar bizimle sürekli temas kurup ihtiyaç olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin ilerleyişi hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Sizinle işbirliği yapmak haz veriyor.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Bizim adına hazırlamış olduğunuz medikal terminoloji sözlüğü gerçekten bizim çok işimizi gördü. Aradan onca yıl geçmesine karşın halen sözlüğümüzden faydalanıyoruz.
  (Tıp Doktoru)
 • Tıbbi çeviriler konusunda bu denli mahir olmanıza şaşırdım. Bu konuda daha önce çalışmış olduğumuz yabancı çeviri bürolarının tamamından daha ustasınız.
  (Özel Hastane Sahibi)
 • Tanıtım broşürlerimizi 30’a yakın dile üstün bir başarıyla tercüme ettiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Artık hep sizinle işbirliği yapacağız.
  (Pazarlama Direktörü)
 • Medikal çeviri bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gelen doktor raporlarında yapılabilecek en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Uzman Doktor)

1996 yılından bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercüme konularında yüzlerce projeyi hep zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede medikal tercüme ve yerelleştirme hizmeti sunduğumuz konulardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Göz Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, Medikal Gereç, Çocuk Cerrahisi, KÜB KT, Organometalik Kimya, Psikoterapi, İnternet Sitesi, Kullanma Kılavuzu, Fiziksel Kimya, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Radyografi, Patolojik Anatomi, Adli Jinekoloji, Pazar Araştırması, İntaniye, Diyagnostik, Supramoleküler Kimya, Medikal Ürün Katalogu, Tıbbi Analiz Cihazı, MR, Hematoloji, Mikrobiyoloji, Çocuk Sağlığı, Tıbbi Mevzuat, Bitirme Tezi, Ortopedik İmplant, Psikanaliz, CAT, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Kanser Biyolojisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Koruyucu Diş Hekimliği, Spor Hekimliği, Klinik Laboratuvar, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Kalp Damar Cerrahisi, Sağlık Araştırması, Halk Sağlığı, Alternatif Tıp, Romatoloji, Ruhsatlandırma, Algoloji, Kadın Doğum Hastalıkları, Mikrocerrahi, Göğüs Cerrahisi, Kullanım Talimatı, Pediyatri, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Deniz Hekimliği, Biyomateryal, Acil Tıp, Medikal Alet, Spektroskopi, CTD (Modül I), Plastik Cerrahi, Histoloji, Farmakolojik Araştırma, Tıp Hukuku.

fransızca spektroskopi çevirileri

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcük grubu
tıbbi tercüme, medikal çeviri, tıbbi çeviri, fransızca spektroskopi çevirileri, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri