Fransızca patent başvurusu tercümesi

Fransızca patent başvurusu tercümesi için bizden destek alabilirsiniz.

Tıbbi alanlarla alakalı çeviriler insan sağlığı ile ilişkili olduğu için kalitesiz bir çeviri onarılması söz konusu olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Sektörün lideri olan Semantik Tercüme Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri ile kaliteli, doğru ve tutarlı tıbbi tercüme hizmeti sağlamaktadır. fransızca patent başvurusu tercümesi sunmakta olduğumuz müşteriler arasında, tıbbi cihaz üreticileri, akademisyenler, özel hastaneler, üniversiteler, devlet hastahaneleri ve büyük ilaç üreticileri bulunmaktadır.

fransızca patent başvurusu tercümesi

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden çok değerli müşterilerimizden yaptığımız işi öven sayısız e-posta mesajı alıyoruz. Aşağıdaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Günümüzün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sunuyorlar.

fransızca patent başvurusu tercümesi

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana tıbbi tercüme sektöründe sayılamayacak kadar çok işi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla tamamladık. Aşağıda medikal çeviri ve yerelleştirme hizmeti sunduğumuz alanlardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Nöroradyoloji, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, İnternet Sitesi, Medikal Cihaz, Deniz Hekimliği, Radyoloji, MR, Koruyucu Diş Hekimliği, Oftalmoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Epikriz, Beyin Tümörü, Sağlık Araştırması, Travmatoloji, Medikal Alet, Farmakolojik Araştırma, Fizyopatoloji, Dermatoloji, Medikal Bülten, Doktor Raporu, Çocuk Kardiyolojisi, Nöroşirurji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Kadın Doğum Hastalıkları, Geriatri, Klinik Çalışma Raporu, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İnorganik Kimya, Psikopatoloji, Göz Hastalıkları, Farmasötik Kimya, Kan Analiz Cihazları, Fiziksel Kimya, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Kullanım Talimatı, Kolorektal Cerrahi, Psikoterapi, Ortopedi ve Travmatoloji, Tanı Bilim, Üroloji, Kongre Sunumu, Tanatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Adli Tıp, Pediyatri, Dahiliye, Akademik Makale, Reflü Cerrahisi, Bağışıklık Testi, Obezite, Tüp Bebek, Tıbbi Farmakoloji, Mikrocerrahi, Patent Başvurusu, Doktor Eğitim Materyalleri, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Adli Jinekoloji, Çocuk Sağlığı, Koruyucu Hekimlik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Vaka Sunumu.

Fransızca patent başvurusu tercümesi talepleriniz için tek adres: Semantik Çeviri

fransızca patent başvurusu tercümesi

Çeviri şirketimizi diğer tüm rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki takdir gören tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, ve tercüme sürecinin her aşamasında uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

fransızca patent başvurusu tercümesi

Müşterilerimizin Fransızca patent başvurusu tercümesi için bizi tercih etme nedenleri:

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de çeviri çözümleri sağlıyoruz. fransızca patent başvurusu tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Malatya – Darende, Bingöl – Adaklı, Sivas – Suşehri, Yozgat – Sarıkaya, Eskişehir – Sarıcakaya, Sinop – Erfelek, Nevşehir – Hacıbektaş, Bayburt – Aydıntepe, Diyarbakır – Çınar, Bursa – Karacabey, Balıkesir – Savaştepe, Adıyaman – Samsat, Kırklareli – Kofçaz, Adana – Karataş, Aksaray – Ortaköy, Elazığ – Alacakaya, Muş – Malazgirt, Hakkari – Yüksekova, Kırklareli – Lüleburgaz, Kayseri – Kocasinan, Erzurum – Pazaryolu, Batman – Sason, Bolu – Seben, Erzincan – Kemah, Kırşehir – Kaman, Bursa – Gemlik, Balıkesir – Edremit, Mardin – Dargeçit, İstanbul – Kartal, Kilis – Polateli, Yalova – Armutlu, Kütahya – Gediz, Bartın – Ulus, Giresun – Şebinkarahisar, Çorum – Kargı, Gümüşhane – Köse, Kocaeli – Karamürsel, Eskişehir – Odunpazarı, Muğla – Milas, Van – Çaldıran, Hatay – Samandağ, Çankırı – Şabanözü, Erzurum – Tortum, Ankara – Keçiören, Çankırı – Ilgaz, Malatya – Pütürge, İzmir – Kemalpaşa, Aydın – Karacasu, Edirne – Havsa, Kütahya – Altıntaş, Konya – Güneysınır, Osmaniye – Sumbas, Tunceli – Pertek, Muğla – Datça, Ağrı – Diyadin, Denizli – Acıpayam, Artvin – Hopa, Şırnak – Güçlükonak, Kastamonu – Azdavay, Isparta – Eğirdir, Gaziantep – Araban, Bingöl – Kiğı, Ankara – Elmadağ, Aydın – Germencik, Çorum – Laçin, Kütahya – Simav, Adıyaman – Sincik, Yozgat – Aydıncık, Amasya – Hamamözü, Çankırı – Korgun

Fransızca patent başvurusu tercümesi ile alakalı sorularınız için Semantik Çeviri Bürosuna e-posta atabilir ya da arzu ederseniz bize doğrudan telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden çok değerli müşterilerimize çok sayıda dilde tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Medikal çeviri konusunda hizmet verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Danca, Tayvanca, Letonca, Almanca, İspanyolca, Çince, Macarca, Vietnamca, Arnavutça, Türkçe, Rusça, Sanskritçe, Yunanca, Çeçence, Norveççe, İngilizce, Kazakça, Kırgızca, Sırpça, İzlandaca, Endonezce, Flamanca, Bulgarca, Fransızca, Farsça, İtalyanca, Lehçe, Azerice, Urduca, Tacikçe, Japonca, Filipince, Tatarca, Makedonca, Korece, Ukraynaca, Hırvatça, Katalanca, Süryanice, İbranice, Hintçe, Slovakça, Slovence, Hollandaca, Gürcüce, Fince.

Yazan : Zeliha Karahan

etiketlere ilişkin liste
tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal tercüme, medikal çeviri, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, fransızca patent başvurusu tercümesi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri