Fransızca medikal malzeme çevirisi

Fransızca medikal malzeme çevirisi alanında en kaliteli hizmet veren çeviri bürosuyuz.

Tıbba ilişkin tercüme etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan kalitesiz bir çeviri onarılması mümkün olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan Semantik Çeviri en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları sayesinde mükemmel kalitede tıbbi tercümeler üretmektedir. fransızca medikal malzeme çevirisi sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, üniversiteler, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, akademisyenler, medikal cihaz üreticisi firmalar ve büyük özel hastaneler yer almaktadır.

fransızca medikal malzeme çevirisi

Günümüzde en kaliteli çevirilerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde bize işlerini teslim eden müşterilerimizden bize teşekkür eden e-posta mesajları bize ulaşıyor. Buradaki listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Çeviri büronuzun proje koordinatörleri ve yöneticileri gerçekten çok başarılılar. tercüme ve yerelleştirme projelerimizde tamamında projenin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli temas kurarak gereken yerlerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı hakkında şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Onlarla çalışmak keyif veriyor.
  Uzman Doktor
 • Medikal çeviriler bizim açımızdan çok kritik. Bize gönderilen doktor raporlarında yapılabilecek en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Tercüme işimizin kritikliğini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastane Yöneticisi)
 • fransızca medikal malzeme çevirisi alanında doğru tercüme şirketini bulmak çok kolay değil. Bu işte uzmanlık sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terminolojiye hakimiyetleri etkileyici.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Hesaplı fiyat, üstün kalite… Araştırma hastanemizi tıbbi tercüme derdinden tamamen kurtardığınız için çok teşekkür ediyoruz.
  (Satın Alma Yöneticisi)
 • Kurumumuz için hazırladığınız tıbbi terimler sözlüğü gerçekten bizim çok işimizi gördü. Aradan onca sene geçmesine rağmen hâla o sözlükten faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Uzman Doktor)
 • Bugüne dek işbirliği yaptığımız bütün tercüme şirketlerinden çok farklısınız. Kaliteniz, itinalı tercümeleriniz ve bütçemize uygun fiyatlarınız için kurumunuza çok teşekkür ederim.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Tercüme bürolarıyla çalışmak firmamız için hep sorun olmuştu. Semantik Çeviri ile bu sorundan kurtulduk. Tecrübeli, profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet verdiklerini bildirmek istiyorum.
  (Doktor)
 • Firmanızı kuzenim bana çok methetmişti. Master tezimin Portekizceye tercümesi son derece iyi oldu. Size gerçekten minnetkârım.
  (Doçent Doktor)
 • Medikal çeviriler alanında bu denli usta olmanıza gerçekten hayret ettim. Bu konuda bundan önce çalıştığımız yabancı tercüme firmalarının tamamından çok daha iyisiniz.
  (Doktor)
 • Analiz raporlarımızın Almancaya çevirisinde çok profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. Medikal raporların çevirisindeki beceriniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Sağlık kurumumuz için çeviri belleği (Translation Memory) oluşturduğunuzdan çeviri maliyetimiz azaldı. Kurumunuzu seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ne kadar övünseniz azdır. Tanıdığımız tüm kurumlara Semantik’i öneriyoruz. Hastane sahibi
 • Tıbbi aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını 30’a yakın dile başarılı bir şekilde çevirdiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Bundan böyle hep tercüme büronuzla işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür)

fransızca medikal malzeme çevirisi

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana tıbbi tercümeler kapsamında yüzlerce işi başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı örnekler listeleniyor:

Radyografi, İyileştirici Hekimlik, KÜB KT, Tıbbi Biyokimya , Psikiyatri, Spor Hekimliği, Monografi, Kullanım Kılavuzu, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Adli Toksikoloji, Parazitoloji, Prospektüs, Beyin Tümörü, Elektrokardiyograf, Polipektomi, Tıbbi Ürün Katalogu, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Medikal Dergi, Tıbbi Malzeme, Hepatoloji, Anatomi, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Aile Hekimliği, Pediyatri, Tıbbi Dergi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Medikal Ürün Katalogu, Nöropatoloji, Epistemoloji, Reanimasyon, Algoloji, Farmasötik Kimya, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Göz Hastalıkları, Spektroskopi, Medikal Yazılım, Kadın Hastalıkları, Üroloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Kalp Hastalıkları, Tıbbi Tahlil, Araştırma Protokolü, Tanatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Kardiyoloji, Çevresel Kimya, Göğüs Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Tıbbi Biyoloji, Klinik Çalışma, Anestezi, Pazar Araştırması, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Tıbbi Kitap, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, CTD (Modül I), Tıbbi Tetkik, Pulmonoloji, Çocuk Hastalıkları, Biyokimya, Medikal Malzeme, Geriatri, Tıbbi Yayın, Acil Tıp, Cerrahi, Patent Belgesi, Pazarlama Materyalleri, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Medikal Gereç.

Fransızca medikal malzeme çevirisi konusundaki isteklerinizin tümü için Semantik Tercüme Bürosuna bir e-mail yollayabilir ya da bunun yerine bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Dünyanın beş kıtasında bulunan çok kıymetli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde tıbbi tercüme desteği sağlıyoruz. Tıbbi tercüme hizmeti verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Norveççe, Özbekçe, Türkçe, Tatarca, Hollandaca, Çince, Bulgarca, Urduca, Farsça, Endonezce, Rumca, Arnavutça, Boşnakça, Romence, Rusça, Altayca, Gagavuzca, Türkmence, İngilizce, Letonca, Lehçe, Slovence, Vietnamca, Moğolca, Tayvanca, Kırgızca, İsveççe, Filipince, Gürcüce, Katalanca, Almanca, İrlandaca, Hintçe, Azerice, Danca, Sırpça, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Flamanca, İbranice, Sanskritçe, Kazakça, Yunanca, Uygurca, Japonca.

Tercüme büromuzu piyasadaki bütün rakiplerinden farklılaştıran en temel noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki takdir gören tecrübemiz, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, ve çeviri işleminin bütün aşamalarında ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol süreçleridir.

fransızca medikal malzeme çevirisi

Semantik Çeviri olarak yalnızca Türkiyemizin illerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyoruz. fransızca medikal malzeme çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kars – Arpaçay, Kocaeli – Karamürsel, Bingöl – Adaklı, Hatay – Dörtyol, Kırıkkale – Balışeyh, Karabük – Yenice, Erzurum – Horasan, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Hatay – Samandağ, Denizli – Bozkurt, Elazığ – Ağın, Yalova – Armutlu, Gümüşhane – Kürtün, Samsun – Kavak, Muş – Malazgirt, Siirt – Kurtalan, Sivas – Kangal, Elazığ – Kovancılar, Isparta – Gelendost, Kilis – Musabeyli, Bingöl – Solhan, Erzurum – Pazaryolu, Ağrı – Tutak, Van – Bahçesaray, Batman – Sason, Zonguldak – Alaplı, Siirt – Eruh, Ardahan – Damal, Kastamonu – Çatalzeytin, Bolu – Seben, Çanakkale – Yenice, Edirne – Süloğlu, Bilecik – Gölpazarı, Mardin – Midyat, Antalya – Akseki, Edirne – Havsa, Bingöl – Yedisu, İzmir – Balçova, Elazığ – Maden, Kırıkkale – Çelebi, Kırşehir – Boztepe, Manisa – Gölmarmara, Karaman – Ermenek, Mersin – Mut, Kütahya – Aslanapa, Ankara – Altındağ, Hatay – Altınözü, Kastamonu – Cide, Kars – Susuz, Denizli – Babadağ, Samsun – Asarcık, Elazığ – Alacakaya, Erzincan – Kemaliye, Elazığ – Arıcak, Iğdır – Karakoyunlu, Burdur – Altınyayla, Siirt – Pervari, Artvin – Hopa, Kastamonu – Taşköprü, Zonguldak – Gökçebey, Kilis – Polateli, Hakkari – Çukurca, Bartın – Amasra, Van – Edremit, Çorum – Alaca, Malatya – Kale, İzmir – Karaburun, Siirt – Aydınlar, Malatya – Hekimhan, Mardin – Dargeçit

Fransızca medikal malzeme çevirisi konusunda Türkiye’nin en güçlü firması: Semantik Tercüme Bürosu

fransızca medikal malzeme çevirisi

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar kelime listesi
medikal tercüme, çeviri bürosu, fransızca medikal malzeme çevirisi, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri