Fransızca deri hastalıkları çevirisi

Fransızca deri hastalıkları çevirisi bizim işimiz.

Tıbbi alanlardaki tercüme faaliyetleri insanların sağlığı ile ilgili olduğu için çeviri hataları geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu nedenden dolayı doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve tutarlı medikal tercümeler sunmaktadır. fransızca deri hastalıkları çevirisi hizmeti sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, üniversiteler, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, akademisyenler, özel hastaneler ve tıbbi cihaz üreticisi firmalar bulunmaktadır.

fransızca deri hastalıkları çevirisi

Fransızca deri hastalıkları çevirisi alanında ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Çeviri Bürosu

Başarılı çalışmalarımız sayesinde bize güvenmiş olan müşterilerimizden bizi takdir eden sayısız mektup bize gönderiliyor. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Tercüme büromuzu piyasadaki diğer bütün rakiplerinden ayrı kılan önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız çok büyük projelerdeki bilgi birikimimiz, etik prensiplere verdiğimiz önem, ve çeviri sürecinin en başından en sonuna kadar itina uygulamakta olduğumuz kalite süreçleridir.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde yazılı ve sözlü medikal çeviri desteği sağlamaktayız. Medikal tercüme konusunda hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Korece, Urduca, Bangladeşçe, Bulgarca, Japonca, Azerice, Arnavutça, Lehçe, Macarca, Rumca, Çeçence, Süryanice, Türkçe, Almanca, Fransızca, Sanskritçe, Çekçe, Farsça, İsveççe, Ukraynaca, Rusça, Fince, Felemenkçe, İngilizce, Malayca, Slovence, Flamanca, Kazakça, Çince, İtalyanca, Hollandaca, Slovakça, Tayvanca, İspanyolca, İbranice, Vietnamca, Sırpça, Moğolca, Gagavuzca, Danca, Moldovca, Letonca, Ermenice, Yunanca, İrlandaca, Norveççe.

Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece Türkiyemizin illerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de tercüme hizmeti vermekteyiz. fransızca deri hastalıkları çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Çankırı – Kızılırmak, Nevşehir – Hacıbektaş, Muş – Hasköy, Burdur – Altınyayla, Amasya – Taşova, Bilecik – Bozüyük, Kırşehir – Çiçekdağı, Denizli – Çivril, Konya – Selçuklu, Uşak – Sivaslı, Burdur – Bucak, Konya – Taşkent, Aksaray – Ağaçören, Siirt – Eruh, Şanlıurfa – Harran, Edirne – Enez, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Sinop – Gerze, Sakarya – Pamukova, Balıkesir – İvrindi, Van – Edremit, Bartın – Kurucaşile, Konya – Yalıhüyük, Bilecik – Gölpazarı, Kütahya – Domaniç, Burdur – Çavdır, Aksaray – Sarıyahşi, Artvin – Borçka, Uşak – Eşme, Niğde – Ulukışla, Sakarya – Söğütlü, Gaziantep – Yavuzeli, Giresun – Çanakçı, Muş – Korkut, Eskişehir – Günyüzü, Kastamonu – Çatalzeytin, Adana – Feke, Sivas – Akıncılar, Erzurum – Köprüköy, Çanakkale – Gelibolu, Muğla – Dalaman, Kahramanmaraş – Elbistan, Batman – Kozluk, Batman – Hasankeyf, Düzce – Kaynaşlı, Diyarbakır – Hazro, Nevşehir – Gülşehir, Bayburt – Demirözü, Burdur – Yeşilova, Kütahya – Gediz, Manisa – Sarıgöl, Bilecik – Yenipazar, Şanlıurfa – Akçakale, Aydın – Kuyucak, Isparta – Eğirdir, İstanbul – Esenyurt, Adana – Saimbeyli, İzmir – Aliağa, Kilis – Musabeyli, Düzce – Gümüşova, Balıkesir – Savaştepe, Bingöl – Adaklı, Gümüşhane – Torul, Çorum – Uğurludağ, Kastamonu – Bozkurt, İzmir – Menderes, Zonguldak – Çaycuma, Tunceli – Mazgirt, Kahramanmaraş – Pazarcık, Kütahya – Emet

fransızca deri hastalıkları çevirisi

Tıbbi metinlerin tercümelerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

fransızca deri hastalıkları çevirisi

On yılı aşkın bir süredir medikal tercüme sektöründe sayılamayacak kadar çok işi başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıdaki listede tıp çevirileri çözümleri sağladığımız konu başlıklarından belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Malzeme, Klinik Rapor, Medikal Analiz Cihazı, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Deniz Hekimliği, Kullanım Kılavuzu, Kan Analiz Cihazları, Neonatoloji, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Patoloji, Dermatoloji, Gastroenteroloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Çevresel Kimya, Farmasötik Kimya, Geriatri, Alerji Hastalıkları, Olgu Sunumu, Adli Travmatoloji, Medikal Yazılım, Klinik Deney, Fiziksel Kimya, İlaç Tescil Belgesi, Adli Tıp, Patent Başvurusu, Ortopedik İmplant, Dahiliye, Üroloji, Estetik Cerrahi, Radyolojik Tetkik, CAT, Tıbbi Broşür, Tıbbi Literatür, Psikiyatri, Psikanaliz, Kalp ve Damar Cerrahisi, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Dergi, Nöroradyoloji, Zührevi Hastalıklar, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Ortopedi, Tanı Bilim, Nefroloji, Tıbbi Yazılım, Prospektüs, Nöroşirurji, Spektroskopi, Ruhsatlandırma, Sinir Sistemi Hastalıkları, Analitik Kimya, Halk Sağlığı, Bitirme Tezi, Elektrokardiyograf, Viroloji, Radyoloji, Tıbbi Vaka Sunumu, Tıbbi Donanım, Bağışıklık Testi, Biyokimya, Embriyoloji, Parazitoloji, Tıbbi Kitapçık, Klinik Mikrobiyoloji, Fotokimya, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Pediatri, Çocuk Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Hematoloji, Medikal Ürün Katalogu, Çocuk Hastalıkları, Kanser Biyolojisi, Diyagnostik Görüntüleme, Perinatoloji, Organ Nakli, Tıbbi Mevzuat, Alerji.

Fransızca deri hastalıkları çevirisi konusundaki tüm istekleriniz için şirketimize e-posta yollayabilir ya da arzu ederseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüzde en nitelikli çevirilerin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

fransızca deri hastalıkları çevirisi

Yazan : Zeliha Karahan

arama anahtar kelimeleri
fransızca deri hastalıkları çevirisi, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal tercüme, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri