Fransızca adli psikiyatri çevirisi

Fransızca adli psikiyatri çevirisi talepleriniz için en uygun koşulları biz sunuyoruz.

Tıbbi alanlarla alakalı tercüme faaliyetleri insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için bir çeviri hatası çok vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri büromuz tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri sayesinde mükemmel kalitede tıp çevirileri sağlamaktadır. Bizden fransızca adli psikiyatri çevirisi hizmeti alan müşteriler içinde büyük ilaç üreticileri, büyük özel hastaneler, tıbbi cihaz üreticileri, devlet hastahaneleri, akademisyenler ve üniversiteler yer almaktadır.

fransızca adli psikiyatri çevirisi

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden ve kalitenin değerini bilen müşterilerimize çok sayıda dilde her türlü tıbbi çeviri desteği vermekteyiz. Tıbbi çeviri desteği vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Zuluca, Hırvatça, Kırgızca, Kürtçe, Türkmence, Ermenice, Yunanca, Katalanca, Korece, İbranice, Vietnamca, Endonezce, Azerice, Felemenkçe, Fransızca, İsveççe, Sırpça, Çekçe, İngilizce, İzlandaca, Bulgarca, Macarca, Çince, Farsça, Letonca, Arnavutça, Rusça, Türkçe, Bangladeşçe, İrlandaca, Japonca, Slovence, Malayca, İspanyolca, Ukraynaca, Hintçe, Gagavuzca, Boşnakça, Hollandaca, Norveççe, Gürcüce, Özbekçe, İtalyanca, Slovakça, Almanca, Kazakça.

Fransızca adli psikiyatri çevirisi ile alakalı tüm gereksiniminiz için Semantik Tercüme’ye bir mail gönderebilir ya da bunun yerine bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Günümüzün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çevirilerin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercümeler dalında sayısız projeyi hep zamanında ve üstün başarıyla tamamladık. Aşağıda bulunan listede tıbbi çeviri ve tıbbi tercüme hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Tıbbi Ürün Katalogu, Çevresel Kimya, Radyografi, Anatomi, Fiziksel Tıp, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İlaç Ruhsat Dosyası, Nükleer Tıp, Medikal Dergi, Viroloji, Dahiliye, Adli Travmatoloji, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Tıbbi Mevzuat, Hava ve Uzay Hekimliği, CTD (Modül III), Farmakoloji, Monografi, Klinik Rapor, İyileştirici Hekimlik, Akademik Araştırma, Klinik Mikrobiyoloji, Adli Jinekoloji, Olgu Sunumu, Pazar Araştırması, Medikal Bülten, Ortopedik İmplant, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Psikiyatri, Tıbbi Patoloji, Tüp Bebek, Bağışıklık Testi, Farmasötik, Enfeksiyon Hastalıkları, CAT, Elektrokardiyograf, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Perinatoloji, Tıbbi Kitapçık, Akademik Yayın, Radyolojik Tetkik, Zührevi Hastalıklar, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Moleküler Genetik, Radyoloji, Alternatif Tıp, Radyasyon Onkolojisi, Klinik Çalışma Raporu, KÜB KT, Tıbbi Web Sitesi, Spektroskopi, Polipektomi, İlaç Tescil Belgesi, Fiziksel Kimya, Supramoleküler Kimya, Kolorektal Cerrahi, Patent Başvurusu, Fizyopatoloji, Tıbbi Talimatname, MR, Bitirme Tezi, Çocuk Kardiyolojisi, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Kan Analiz Cihazları, Acil Tıp, Kolonoskopi, Tıbbi Literatür, Ortopedi ve Travmatoloji, Tanatoloji, Göğüs Hastalıkları, Pulmonoloji, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Kadın Doğum Hastalıkları, İnfertilite.

Fransızca adli psikiyatri çevirisi konusunda başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca Türkiyemizin kentlerinde değil aynı zamanda birçok ilçesinde de tercüme ve çeviri hizmetleri sağlıyoruz. fransızca adli psikiyatri çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Hakkari – Şemdinli, Gaziantep – Şahinbey, Antalya – Kemer, Giresun – Yağlıdere, Erzincan – Refahiye, Denizli – Beyağaç, Batman – Beşiri, Hatay – Erzin, Sakarya – Pamukova, Erzurum – Narman, Sinop – Türkeli, Sakarya – Adapazarı, Sakarya – Karapürçek, Adıyaman – Tut, Gümüşhane – Kelkit, Balıkesir – Susurluk, Şanlıurfa – Siverek, Karaman – Kazımkarabekir, Van – Edremit, Eskişehir – Mihalıççık, Mersin – Mut, Trabzon – Çaykara, Çanakkale – Ayvacık, Iğdır – Karakoyunlu, Eskişehir – Sarıcakaya, Düzce – Gölyaka, Kilis – Polateli, Hatay – İskenderun, Muş – Varto, Diyarbakır – Dicle, Konya – Ilgın, Şanlıurfa – Harran, Kırklareli – Pehlivanköy, Nevşehir – Derinkuyu, Mersin – Erdemli, İzmir – Ödemiş, Edirne – Uzunköprü, Denizli – Güney, Ordu – Aybastı, Düzce – Yığılca, Sinop – Erfelek, Çorum – Laçin, Bolu – Seben, Karabük – Safranbolu, Kırıkkale – Delice, Malatya – Arapgir, Antalya – Elmalı, Bolu – Dörtdivan, Edirne – Havsa, Kütahya – Emet, Malatya – Akçadağ, Artvin – Hopa, Elazığ – Palu, Ankara – Bala, Bayburt – Aydıntepe, Mardin – Ömerli, Van – Başkale, Mersin – Tarsus, Bolu – Gerede, Isparta – Yenişarbademli, Malatya – Kuluncak, Zonguldak – Alaplı, Giresun – Güce, Ağrı – Tutak, Uşak – Banaz, Sinop – Boyabat, Adana – Pozantı, Düzce – Kaynaşlı, Van – Bahçesaray, Ardahan – Hanak

fransızca adli psikiyatri çevirisi

Tercüme şirketimizi sektördeki rakiplerimizden ayrıştıran en önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, yürüttüğümüz tercüme projelerinin en başından en sonuna kadar büyük bir ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

fransızca adli psikiyatri çevirisi

Fransızca adli psikiyatri çevirisi konusunda Türkiye’nin en büyük firması: Semantik Dil Hizmetleri.

Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet için değerli müşterilerimizden bize teşekkür eden e-mail mesajları alıyoruz. Aşağıda bunların bir kısmını görebilirsiniz:

fransızca adli psikiyatri çevirisi

Yazan : Necati Ergin

metindeki bazı anahtar sözcükler
tıbbi tercüme, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, fransızca adli psikiyatri çevirisi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri