Fransızca adli patoloji tercümeleri

Fransızca adli patoloji tercümeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medikal alanlarla ilgili çeviri faaliyetleri insan sağlığı ile igili olduğundan hatalı bir çeviri onarılması söz konusu olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. Sektörün lideri olan Semantik Çeviri Bürosu tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu sayesinde kaliteli, doğru ve güvenilir tıp çevirileri sağlamaktadır. fransızca adli patoloji tercümeleri hizmeti sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, özel sağlık merkezleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, akademisyenler, global ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri ve araştırma merkezleri bulunmaktadır.

Firmamızın 1996 yılında kurulmasından bu yana sözlü ve yazılı tıbbi çeviri konularında sayısız işi zamanında ve başarıyla sonuçlandırdık. Bu listede medikal tercüme çözümleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

Tıbbi Kitap, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Kalp Damar Cerrahisi, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Kadın Doğum Hastalıkları, İnfertilite, Ruhsatlandırma, Kulak Burun Boğaz, Lökaferez Sistemleri, Anestezi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Parazitoloji, Farmakoloji, Tıbbi Makale, Psikopatoloji, Reanimasyon, Tıbbi Genetik, Nöroradyoloji, Acil Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Mikrocerrahi, CTD (Modül I), Adli Travmatoloji, Medikal Malzeme, Adli Tıp, Anesteziyoloji, Patoloji, İmmunoloji, Doktor Eğitim Materyalleri, Onkoloji, Supramoleküler Kimya, Alerji, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, İç Hastalıkları, Prospektüs, Kongre Sunumu, Fiziksel Tıp, Okul Hekimliği, Tıbbi Talimatname, Koruyucu Diş Hekimliği, Fizyoloji, Tıbbi Biyokimya , Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Radyografi, Radyasyon Onkolojisi, Medikal Dergi, Hava ve Uzay Hekimliği, İşyeri Hekimliği, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Ortodonti, Nöropatoloji, Geriatri, Mamografi, Hepatoloji, Tıbbi Gereç, Tüp Bebek, Zührevi Hastalıklar, KÜB KT, Nöroloji, Epidemiyoloji, İnorganik Kimya, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Kardiyoloji, Medikal Bülten, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Biyofizik, Embriyoloji, Estetik Cerrahi.

Semantik Tercüme olarak sadece ülkemizin illerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de tercüme hizmetleri veriyoruz. fransızca adli patoloji tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Sivas – Doğanşar, Ankara – Yenimahalle, Trabzon – Düzköy, Zonguldak – Devrek, Bilecik – Söğüt, Sivas – Yıldızeli, Siirt – Baykan, Osmaniye – Bahçe, Kahramanmaraş – Elbistan, Balıkesir – Gömeç, Isparta – Eğirdir, Erzurum – Uzundere, Kilis – Musabeyli, Amasya – Göynücek, Bitlis – Mutki, Zonguldak – Çaycuma, Bursa – Yıldırım, Muş – Hasköy, Diyarbakır – Bismil, Erzurum – Çat, Kırşehir – Kaman, Sivas – Gölova, Kütahya – Dumlupınar, Çorum – Mecitözü, İstanbul – Pendik, Malatya – Kuluncak, Elazığ – Ağın, Samsun – Canik, Denizli – Babadağ, Batman – Hasankeyf, Diyarbakır – Çınar, Giresun – Espiye, Bolu – Kıbrıscık, Batman – Beşiri, Erzincan – Çayırlı, Yalova – Çınarcık, Aksaray – Sarıyahşi, Kocaeli – Darıca, İzmir – Urla, Osmaniye – Sumbas, Kocaeli – Körfez, Bursa – İnegöl, Aydın – Sultanhisar, Adıyaman – Samsat, Samsun – Bafra, Denizli – Akköy, Tunceli – Hozat, Malatya – Hekimhan, Gaziantep – Nurdağı, Sinop – Erfelek, Kırıkkale – Keskin, Niğde – Bor, Konya – Kadınhanı, Elazığ – Maden, Bayburt – Aydıntepe, Kayseri – Sarız, Gümüşhane – Kelkit, Bartın – Ulus, Edirne – Havsa, Ağrı – Diyadin, Hatay – Belen, Gümüşhane – Kürtün, Çankırı – Yapraklı, Kars – Sarıkamış, Trabzon – Trabzon, Bartın – Amasra, Ankara – Nallıhan, Denizli – Tavas, Edirne – Enez, İzmir – Çiğli

Çeviri firmamızı sektördeki bütün rakiplerinden ayrıştıran temel noktalar teknolojik altyapımız, çok büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, yaptığımız işin başlangıcından sonuna kadar büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

fransızca adli patoloji tercümeleri

Dünyanın birçok ülkesindeki bireysel kurumsal müşterilerimize yüzden fazla dilde her türlü medikal tercüme desteği sağlamaktayız. Medikal çeviri konusunda hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Tayvanca, Slovence, Makedonca, Çince, Kürtçe, Çekçe, Katalanca, Lehçe, Gagavuzca, Endonezce, İspanyolca, Yunanca, İzlandaca, Filipince, Fransızca, Danca, Bulgarca, Moğolca, Japonca, İbranice, Hollandaca, Azerice, Almanca, Boşnakça, Hırvatça, Moldovca, Türkçe, Sırpça, Özbekçe, Kazakça, Urduca, Arnavutça, Türkmence, Bangladeşçe, İngilizce, Uygurca, İsveççe, Felemenkçe, Slovakça, Gürcüce, Ermenice, İtalyanca, Rusça, Farsça, Romence, Macarca.

Fransızca adli patoloji tercümeleri için bizi tercih etmenizi gerektiren sebepler:

fransızca adli patoloji tercümeleri

Bugünün dünyasında nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sunuyorlar.

fransızca adli patoloji tercümeleri

Fransızca adli patoloji tercümeleri ile ilgili isteklerinizin tümü için Semantik Çeviri Bürosuna e-posta mesajı yollayabilir veya alternatif olarak bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi için bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden övgü içeren e-postalar bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

 • Şirketinizin proje yöneticileri ve koordinatörleri gerçekten çok çok başarılılar. tercüme projelerimizin hepsinde projelerin en başından en sonuna kadar bizimle temas kurup gereken yerlerde bize sorular yönelttiler, bizden görüş aldılar. Proje süreçleri konusunda şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Onlarla çalışmak haz veriyor.
  Genel Müdür
 • fransızca adli patoloji tercümeleri sahasında çalışılabilir bir çeviri şirketi bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu konuda uzmanlık ve tecrübe sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terimlere hakimiyetleri çok iyi.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Çeviri şirketleriyle birlikte çalışmak bizim açımızdan hep sorun olmuştu. Semantik Tercüme bu duruma son verdi. Tecrübeli, profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet verdiklerini belirtmek istiyorum.
  (Doktor)
 • Daha önce işlerimizi teslim ettiğimiz tüm tercüme şirketlerinden çok farklısınız. Kaliteniz, doğru ve özenli tercümeleriniz ve bize sağladığınız makul fiyatlar için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • İyi fiyat, eşsiz kalite… Bizi çeviri ve tercüme stresinden kurtarmış olduğunuz için çok teşekkürler.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Medikal çeviriler konusunda bu derece mahir olmanıza o kadar şaşırdım ki. Bu konuda bundan önce işbirliği yaptığımız yabancı kurumlardan daha profesyonel hizmet veriyorsunuz.
  (Akademisyen)
 • Çeviri büronuzu bana arkadaşlarım salık vermişti. Tıbbi makalemin İtalyancaya tercümesi çok beğeni aldı. Elinize sağlık.
  (Doktora Öğrencisi)
 • Tıbbi çeviriler hastanemiz için çok kritik. Bize gelen hasta raporlarında yapılacak en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Tercüme Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Uzman Doktor)
 • Firmamız adına oluşturduğunuz tıbbi sözlük muhteşemdi. Aradan onca sene geçmesine karşın o sözlükten hâla yararlanıyoruz.
  (Hastane sahibi)
 • Sağlık kurumumuz için çeviri belleği (Translation Memory) hazırladığınız için tercüme maliyetimizi çok azalttık. Sizi seçmekle çok iyi bir karar almışız. Sahip olduğunuz teknoloji ile övünebilirsiniz. Tercüme ihtiyacı olan her firmaya Semantik’i öneriyoruz. Satın Alma Müdür
 • Analiz raporlarımızın Fransızcaya çevrilmesinde çok profesyonelce çalışarak muhteşem bir iş çıkarttınız. Tıbbi çevirilerdeki beceriniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Doktor)
 • Tıbbi aygıtlarımızın kullanım kılavuzlarını 30 farklı dile mükemmel bir şekilde tercüme ettiniz. Hem tıbbi hem de teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Artık hep sizinle çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)

fransızca adli patoloji tercümeleri

Fransızca adli patoloji tercümeleri alanında ülkemizin en başarılı şirketi: Semantik Çeviri Bürosu

Yazan : Mustafa Karabiber

tüm etiketler
fransızca adli patoloji tercümeleri, medikal tercüme, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tercüme bürosu, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri