Arapça nöroradyoloji çevirisi

Arapça nöroradyoloji çevirisi talepleriniz için Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz.

Tıbbi alanlara ilişkin sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile ilgili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir hata bile geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan çeviri büromuz en iyi üniversitelerden mezun uzman tercümanları ve editörleri sayesinde olabilecek en iyi kalitede medikal çeviriler üretmektedir. Bizden arapça nöroradyoloji çevirisi hizmeti alan müşteriler içinde devlet hastahaneleri, global farmakoloji şirketleri, özel sağlık merkezleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, üniversiteler ve akademisyenler bulunmaktadır.

arapça nöroradyoloji çevirisi

Arapça nöroradyoloji çevirisi ile alakalı istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Tercüme’ye bir e-posta yollayabilir veya alternatif olarak doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

arapça nöroradyoloji çevirisi

Arapça nöroradyoloji çevirisi konusunda müşterilerimiz neden bizi seçiyor?

Çeviri büromuzu rakiplerinden ayıran en önemli farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki takdir edilen tecrübemiz, müşteri sırlarına verdiğimiz önem, ve çeviri sürecinin her kademesinde kesinlikle gerçekleştirdiğimiz kalite süreçleridir.

Semantik Çeviri olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de tıbbi çeviri çözümleri veriyoruz. arapça nöroradyoloji çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Bartın – Amasra, Osmaniye – Kadirli, Ordu – Kabadüz, Kırıkkale – Çelebi, Sinop – Gerze, Adıyaman – Çelikhan, Çankırı – Şabanözü, Hakkari – Yüksekova, Afyonkarahisar – Evciler, Gaziantep – Yavuzeli, Bitlis – Hizan, Giresun – Eynesil, Amasya – Suluova, Osmaniye – Hasanbeyli, Düzce – Cumayeri, Tunceli – Çemişgezek, Antalya – Kaş, Ardahan – Çıldır, Sakarya – Sapanca, Trabzon – Dernekpazarı, Yozgat – Kadışehri, Adıyaman – Besni, Antalya – Aksu, Artvin – Borçka, Kahramanmaraş – Ekinözü, Bursa – Yenişehir, Ordu – Kabataş, Denizli – Babadağ, İstanbul – Avcılar, Tunceli – Pülümür, Batman – Sason, İzmir – Kemalpaşa, Edirne – Meriç, Muğla – Ortaca, Eskişehir – Odunpazarı, Bayburt – Demirözü, Hatay – Yayladağı, Erzurum – Uzundere, Kars – Arpaçay, Erzincan – Çayırlı, Bayburt – Aydıntepe, Çorum – Mecitözü, Bolu – Gerede, Bitlis – Tatvan, Giresun – Güce, Zonguldak – Çaycuma, Konya – Seydişehir, Mersin – Çamlıyayla, Tunceli – Pertek, Diyarbakır – Yenişehir, Artvin – Murgul, İzmir – Foça, Kütahya – Dumlupınar, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Bingöl – Solhan, Burdur – Tefenni, Ağrı – Doğubayazıt, Konya – Ahırlı, Kırıkkale – Sulakyurt, Bolu – Kıbrıscık, Ordu – Kumru, Denizli – Beyağaç, Kırklareli – Pınarhisar, Muş – Hasköy, Antalya – Muratpaşa, Şırnak – Güçlükonak, Hatay – Hassa, Kırşehir – Mucur, Kilis – Musabeyli, Uşak – Karahallı

arapça nöroradyoloji çevirisi

Arapça nöroradyoloji çevirisi alanında ülkemizin en iyi kurumu: Semantik Dil Hizmetleri

arapça nöroradyoloji çevirisi

Dünyanın birçok ülkesindeki bireysel kurumsal müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri alanında hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Kazakça, Tatarca, Norveççe, Boşnakça, Flamanca, Makedonca, İngilizce, Türkmence, Fince, Azerice, Zuluca, Çince, Rumca, Rusça, Yunanca, Özbekçe, Katalanca, Hollandaca, İtalyanca, Bangladeşçe, Ukraynaca, Gürcüce, Arnavutça, Bulgarca, Korece, Tacikçe, Hırvatça, Malayca, Almanca, Danca, Kürtçe, Hintçe, Lehçe, Farsça, Türkçe, Urduca, Fransızca, Endonezce, Moldovca, Uygurca, Macarca, Japonca, İbranice, Altayca, Vietnamca, İspanyolca.

Başarılı çalışmalarımız için onlarca müşterimizden bize teşekkür eden e-mailler alıyoruz. Buradaki listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviri kapsamında binlerce projeyi hep büyük bir başarı ile gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede medikal çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sağladığımız konulardan örnekler bulabilirsiniz:

Patent Sözleşmesi, Klinik Laboratuvar, Psikiyatri, Tıbbi Ürün, Kanser Biyolojisi, KÜB KT, Psikoterapi, Tıbbi Yayın, Prospektüs, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, İnorganik Kimya, Olgu Sunumu, MRI, Reflü Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Elektrokardiyograf, Kullanım Talimatı, Medikal Gereç, Hasta Bilgi Föyü, Histoloji, Tıbbi Dergi, Ortodonti, Gastroenteroloji, Tıbbi Histoloji, Kolonoskopi, Tıbbi Bülten, Adli Jinekoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Tıbbi Donanım, Farmakolojik Araştırma, Hepatoloji, Nöroradyoloji, Medikal Donanım, Cezaevi Hekimliği, Moleküler Genetik, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Oftalmoloji, Hermeneutik, Fizyoloji, Patoloji, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Patolojik Anatomi, Nöroşirurji, Fotokimya, Ortopedi ve Travmatoloji, Travmatoloji, Perinatoloji, Mikrocerrahi, Romatoloji, Medikal Dergi, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Polipektomi, Medikal Ürün Katalogu, Medikal Alet, Hava ve Uzay Hekimliği, Klinik Mikrobiyoloji, Çocuk Nefrolojisi, Neurofeedback, BT, Klinik Rapor, Sağlık Araştırması, Monografi, Pediyatri, Dahiliye, MR, Tıbbi Web Sitesi, Klinik Deney, Medikal Cihaz, Çocuk Sağlığı, Patent Belgesi, Acil Tıp, Biyofizik, Algoloji, Tıbbi Cihaz.

Bugünün dünyasında en nitelikli tercümelerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple çevirmen ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar sözcükler
tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, tercüme bürosu, medikal çeviri, arapça nöroradyoloji çevirisi, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri