Arapça cat çevirisi

Arapça cat çevirisi için doğru adrestesiniz.

Medikal konularla alakalı sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için bir çeviri hatası geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçerken çok iyi araştırma yapmalısınız. Çalışma hayatına 2006 yılında başlayan tercüme büromuz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu sayesinde mükemmel kalitede medikal çeviriler gerçekleştirmektedir. arapça cat çevirisi konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, medikal cihaz üreticileri, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, özel hastaneler ve tıp doktorları bulunmaktadır.

Arapça cat çevirisi konusunda Türkiye’nin en güçlü firması: Semantik Tercüme Bürosu.

arapça cat çevirisi

Günümüzün küreselleşen dünyasında en yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tercüman ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

arapça cat çevirisi

Semantik Çeviri olarak sadece Türkiyemizin illerinde değil aynı zamanda ilçelerinin hepsinde tercüme ve çeviri çözümleri sağlamaktayız. arapça cat çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Yalova – Armutlu, Eskişehir – Mihalgazi, Bartın – Kurucaşile, Muş – Varto, Hakkari – Şemdinli, Samsun – Atakum, Niğde – Çamardı, Bilecik – İnhisar, Edirne – Keşan, Karaman – Sarıveliler, İstanbul – Ümraniye, Çanakkale – Ayvacık, Muş – Hasköy, Kars – Arpaçay, Amasya – Hamamözü, Zonguldak – Devrek, Kırklareli – Demirköy, Bitlis – Mutki, Denizli – Kale, Tokat – Turhal, İzmir – Karabağlar, Batman – Kozluk, Düzce – Gölyaka, Osmaniye – Bahçe, Kırıkkale – Çelebi, Kırıkkale – Keskin, Kahramanmaraş – Nurhak, Kars – Sarıkamış, Burdur – Çavdır, Trabzon – Trabzon, Zonguldak – Gökçebey, Trabzon – Yomra, Erzincan – Tercan, Eskişehir – Mahmudiye, Hatay – İskenderun, Kırklareli – Pınarhisar, Iğdır – Aralık, Düzce – Akçakoca, Iğdır – Karakoyunlu, Adana – Karataş, Kastamonu – Küre, Kırklareli – Vize, Van – Bahçesaray, Malatya – Arapgir, Hatay – Belen, Erzurum – Köprüköy, Yalova – Çınarcık, Ardahan – Damal, Eskişehir – İnönü, Muğla – Milas, Antalya – Gündoğmuş, Kastamonu – Cide, Bolu – Mudurnu, Şırnak – Güçlükonak, Siirt – Kurtalan, Muğla – Fethiye, Iğdır – Tuzluca, Sinop – Durağan, Giresun – Bulancak, Bartın – Ulus, Afyonkarahisar – Evciler, Niğde – Bor, Çankırı – Bayramören, Çankırı – Şabanözü, Antalya – Döşemealtı, Çankırı – Eldivan, Kastamonu – Bozkurt, Çanakkale – Bayramiç, Çanakkale – Eceabat, İstanbul – Eyüp

Arapça cat çevirisi konusunda müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

Kaliteli çeviri hizmetlerimiz sayesinde onlarca değerli müşterimizden yaptığımız işi öven mektuplar bize gönderiliyor. Aşağıda bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Firmanızı kuzenim bana önermişti. Doktora tezimin Japoncaya çevirisi çok iyi oldu. Teşekkürler Semantik!
  (Araştırma Görevlisi)
 • Tercüme şirketleriyle işbirliği yapmak bizim açımızdan hep problem olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Profesyonel dil uzmanları ile kaliteli hizmet sağladıklarını belirtmek istiyorum.
  (Uzman doktor)
 • Tıbbi tercümeler bizim için çok kritik. Hastanemize gönderilen hastane raporlarında yapılacak en ufak bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • arapça cat çevirisi sahasında uygun bir çeviri bürosu bulmak kolay değil. Bu konuda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıp terimlerine hakimiyetleri etkileyici.
  (Uzman Doktor)
 • Bizim adına oluşturduğunuz tıbbi sözlük gerçekten bizim çok işimizi gördü. Aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen o sözlükten halen faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Tıp Doktoru)
 • Şirketimiz için çeviri belleği oluşturduğunuz için çeviri maliyetimiz azaldı. Şirketinizi seçmekle çok iyi bir karar vermişiz. Sahip olduğunuz teknoloji ne kadar övünseniz azdır. Tüm tanıdıklara ve dostlara Semantik’i öneriyoruz. Genel Müdür Yardımcısı
 • Doktor raporlarımızın Azericeye tercümesinin yapılmasında profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Medikal raporların çevirisindeki profesyonelliğiniz tartışılmaz. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Bugüne kadar çalışmış olduğumuz çeviri şirketlerinin hepsinden ne kadar da farklısınız. Kaliteniz, doğru ve güvenilir çevirileriniz ve makul fiyatlarınız için sizlere teşekkür ederim.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Tıp metinlerinin tercümesinde bu derece iyi olmanıza çok şaşırdım. Bu konuda bundan önce bize hizmet sağlayan yabancı tercüme firmalarının tamamından beceriklisiniz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Tıbbi aygıtlarımızın kullanım kılavuzlarını tam 30 dile başarılı bir şekilde çevirdiniz. Masa üstün yayıncılık konusunda da çok iyisiniz. Bundan sonra hep çeviri büronuzla çalışacağız.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Makul fiyat, çok iyi kalite… Araştırma hastanemizi medikal tercüme kaygısından kurtarmış olduğunuz için çok teşekkürler.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Şirketinizin proje yöneticileri hakikaten çok başarılılar. çeviri ve yerelleştirme projelerimizin tamamında projelerin başından sonuna kadar bizimle temas kurarak ihtiyaç olan yerlerde bize sorular sordular, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin ilerleyişi ile ilgili olarak bize sürekli bilgi ilettiler. Sizinle çalışmak keyif verici.
  Genel Müdür

Arapça cat çevirisi ile ilgili bütün gereksiniminiz için Semantik Tercüme’ye bir e-posta mesajı yollayabilir ya da arzu ederseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

arapça cat çevirisi

Firmamızı diğer rakiplerimizden farklılaştıran en temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, dev projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri gizliliğine verdiğimiz önem, yaptığımız işin bütün fazlarında uyguladığımız kalite süreçleridir.

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana tıbbi çeviriler konusunda çok sayıda projeyi büyük bir başarıyla neticelendirdik. Aşağıdaki listede tıbbi tercüme ve yerelleştirme çözümleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekleri görebilirsiniz:

Neurofeedback, Kardiyoloji, Akupunktur, Çocuk Hastalıkları, Alternatif Tıp, İyileştirici Hekimlik, Biyokimya, Plastik Cerrahi, Ortopedik İmplant, Hermeneutik, Pediatri, Kongre Sunumu, Tıbbi Katalog, Adli Travmatoloji, Pulmonoloji, Nükleer Tıp, Çocuk Kardiyolojisi, Algoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Tanı Bilim, Farmakoekonomik Raporlar, Akademik Yayın, Kolonoskopi, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Pazar Araştırması, Deri Hastalıkları, Kolorektal Cerrahi, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Organ Nakli, Tıbbi Biyoloji, Ruhsatlandırma, Laboratuar Sistemleri, Oftalmoloji, Göz Hastalıkları, Nöroşirurji, Patent Başvurusu, Kadın Hastalıkları, Olgu Sunumu, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Tıbbi Yayın, Okul Hekimliği, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Obezite, Kalp Damar Cerrahisi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, CTD (Modül III), Hemodiyaliz, Polipektomi, Biyofizik, Tıbbi Talimatname, Ortodonti, Epistemoloji, Mamografi, Organometalik Kimya, Tıbbi Analiz Cihazı, Monografi, Tıbbi Kitapçık, Anamnez, Farmasötik, Kullanım Talimatı, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Nöropatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, MRI.

Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan bizi tercih eden değerli müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti vermekteyiz. Tıbbi çeviri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Japonca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Azerice, Malayca, Moğolca, Tayvanca, Norveççe, İtalyanca, Özbekçe, Zuluca, Sırpça, İbranice, Hollandaca, Uygurca, Katalanca, Yunanca, Kazakça, Bulgarca, Rumca, Farsça, Gagavuzca, İspanyolca, Çince, Hırvatça, Arnavutça, Fransızca, İsveççe, Slovakça, Endonezce, Altayca, Almanca, İzlandaca, Filipince, Tacikçe, Bangladeşçe, İngilizce, Slovence, Kırgızca, Fince, Flamanca, Romence, Ukraynaca, Sanskritçe, Letonca.

arapça cat çevirisi

Yazan : Zeliha Karahan

bu yazıda geçen anahtar kelimeler
arapça cat çevirisi, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, medikal tercüme, medikal çeviri, tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri