Almanca tıbbi tetkik çevirisi

Almanca tıbbi tetkik çevirisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıbbi konulardaki tercümeler insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için bir tercüme hatası onarılması söz konusu olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan Semantik Tercüme Bürosu en iyi üniversitelerden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile kaliteli, doğru ve tutarlı tıbbi çeviri hizmetleri sağlamaktadır. almanca tıbbi tetkik çevirisi sunduğumuz müşteriler içinde, üniversiteler, büyük özel hastaneler, global ilaç üreticileri, tıp doktorları, tıbbi cihaz üreticisi firmalar ve devlet hastahaneleri bulunmaktadır.

almanca tıbbi tetkik çevirisi

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana sözlü ve yazılı tıbbi çeviri alanında sayılamayacak kadar çok işi her zaman başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda bulunan listede medikal çeviri, medikal tercüme ve yerelleştirme hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekleri bulabilirsiniz:

İlaç Güvenlik Ruhsatı, Tanatoloji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Tıbbi Web Sitesi, Toksikoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Medikal Yazılım, Embriyoloji, Moleküler Genetik, Adli Psikiyatri, Sağlık Araştırması, Tıbbi Dergi, İyileştirici Hekimlik, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Araştırma Broşürü, Medikal Alet, Akademik Araştırma, Göz Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Sağlığı, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Doktor Raporu, Oftalmoloji, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Fiziksel Tıp, Tıbbi Vaka Sunumu, Geriatri, Estetik Cerrahi, Farmakolojik Araştırma, Obezite, Reflü Cerrahisi, Farmakoekonomik Raporlar, Olgu Sunumu, Parazitoloji, Pratisyen Hekimlik, Kullanım Kılavuzu, Biyomateryal, Organometalik Kimya, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, İnorganik Kimya, Rehabilitasyon, Tıbbi Tetkik, Radyografi, Nöroşirurji, Akupunktur, Adli Travmatoloji, Biyokimya, Medikal Dergi, Cerrahi, Patent Başvurusu, Pediyatri, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anatomi, Nükleer Tıp, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Adli Toksikoloji, Medikal Donanım, Klinik Deney, Adli Tıp, Fotokimya, Diyagnostik, Adli Patoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Hematoloji, Romatoloji.

Almanca tıbbi tetkik çevirisi için bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

almanca tıbbi tetkik çevirisi

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi yüzünden müşterilerimizden bizi takdir eden e-postalar bize gönderiliyor. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin sadece illerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da yazılı ve sözlü çeviri çözümleri sunmaktayız. almanca tıbbi tetkik çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kütahya – Dumlupınar, Niğde – Çiftlik, Kırklareli – Demirköy, Erzincan – İliç, Ağrı – Doğubayazıt, Elazığ – Alacakaya, Kilis – Polateli, Mardin – Mazıdağı, Şırnak – Cizre, Erzurum – Narman, Düzce – Gölyaka, Bitlis – Güroymak, Yalova – Termal, Bingöl – Yedisu, Ankara – Keçiören, Eskişehir – Mihalgazi, Kahramanmaraş – Pazarcık, Manisa – Turgutlu, Edirne – Lalapaşa, Çorum – Dodurga, Yozgat – Şefaatli, Karabük – Safranbolu, Amasya – Göynücek, Kilis – Musabeyli, Mersin – Aydıncık, Gaziantep – Araban, Adana – Aladağ, Kars – Sarıkamış, Bilecik – Yenipazar, Bolu – Kıbrıscık, Kırşehir – Akçakent, İzmir – Kemalpaşa, Giresun – Eynesil, İzmir – Güzelbahçe, Ordu – Akkuş, Amasya – Taşova, Düzce – Cumayeri, Uşak – Karahallı, Bitlis – Ahlat, Adıyaman – Sincik, Kırıkkale – Sulakyurt, Yalova – Armutlu, Hakkari – Yüksekova, Antalya – Akseki, Muş – Malazgirt, Çorum – Laçin, Bayburt – Aydıntepe, Mardin – Nusaybin, Rize – Derepazarı, Antalya – İbradı, Bitlis – Tatvan, Denizli – Akköy, Muğla – Fethiye, Yalova – Altınova, Batman – Sason, Kütahya – Şaphane, Karaman – Sarıveliler, Edirne – Süloğlu, Karabük – Ovacık, Van – Başkale, Ordu – Gürgentepe, Mersin – Çamlıyayla, Erzincan – Kemaliye, Denizli – Kale, Kilis – Elbeyli, Amasya – Hamamözü, Aksaray – Güzelyurt, Bitlis – Mutki, Siirt – Pervari, Sakarya – Taraklı

Almanca tıbbi tetkik çevirisi talepleriniz için en iyi seçim: Semantik Tercüme

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kıymetli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde medikal alanda çeviri hizmeti sağlıyoruz. Tıbbi tercüme hizmeti verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Gagavuzca, Bulgarca, İbranice, Kürtçe, Çince, Filipince, Macarca, Özbekçe, Çekçe, Tayvanca, Malayca, Yunanca, Sanskritçe, Çeçence, İzlandaca, Moğolca, Rusça, Türkçe, Bangladeşçe, Hollandaca, Kazakça, İspanyolca, Vietnamca, Kırgızca, Zuluca, Japonca, Letonca, Gürcüce, Fransızca, Arnavutça, Moldovca, İtalyanca, Ukraynaca, Makedonca, İngilizce, Azerice, Boşnakça, Farsça, Sırpça, Romence, Urduca, Fince, Tatarca, Katalanca, Danca, Almanca.

almanca tıbbi tetkik çevirisi

Bugünün dünyasında en yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti üretiyorlar.

almanca tıbbi tetkik çevirisi

Almanca tıbbi tetkik çevirisi alanındaki sorularınız için tercüme firmamıza bir e-mail yollayabilir ya da bunun yerine bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Tercüme şirketimizi bütün rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki takdir gören tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve çeviri sürecinin her fazında gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol metodolojisidir.

Yazan : Necati Ergin

kullanılan etiketler
tıbbi çeviri, çeviri bürosu, almanca tıbbi tetkik çevirisi, tıbbi tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri