Almanca tıbbi farmakoloji çevirisi

Almanca tıbbi farmakoloji çevirisi talepleriniz için Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz.

Medikal alanlara ilişkin tercüme etkinlikleri insan sağlığı ile bağlantılı olduğundan tercümede yapılacak en küçük bir hata bile çok vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. Sektörün liderliğini elinde bulunduran tercüme büromuz en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri sayesinde kaliteli, doğru ve tutarlı medikal çeviriler gerçekleştirmektedir. Bizden almanca tıbbi farmakoloji çevirisi alan müşteriler içinde akademisyenler, özel sağlık merkezleri, araştırma merkezleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri ve büyük ilaç üreticileri bulunmaktadır.

Şirketimizi tüm rakiplerinden ayrıştıran en temel noktalar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki takdir edilen deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, yürüttüğümüz tercüme projelerinin en başından en sonuna kadar ciddiyetle yürüttüğümüz kalite güvence süreçleridir.

almanca tıbbi farmakoloji çevirisi

Almanca tıbbi farmakoloji çevirisi ile alakalı tüm istekleriniz ya da sorularınız için bize bir e-posta mesajı atabilir ya da isterseniz doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Kurulduğumuz günden bu yana sözleşme tercümesi konularında binlerce projeyi çok büyük bir başarıyla tamamladık. Aşağıda tıp çevirisi çözümleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

Üroloji, Farmakoloji, Pazar Araştırması, Kan Analiz Cihazları, Fiziksel Tıp, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Malzeme, Pratisyen Hekimlik, Hasta Bilgi Föyü, Supramoleküler Kimya, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Elektrokardiyograf, Travmatoloji, Medikal Yazılım, KÜB KT, Hepatoloji, Diyagnostik Görüntüleme, BT, Deniz Hekimliği, Akademik Makale, Hemodiyaliz, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Kalp ve Damar Cerrahisi, Akademik Yayın, Organometalik Kimya, Genetik, Dahiliye, Nöroradyoloji, Klinik Biyokimya, Plastik Cerrahi, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Çocuk Sağlığı, Çocuk İmmünolojisi, Kadın Hastalıkları, Alerji Hastalıkları, Medikal Ürün Katalogu, Radyasyon Onkolojisi, Epistemoloji, Kullanım Kılavuzu, Medikal Alet, Beyin Tümörü, Bitirme Tezi, Radyoloji, Tıbbi Patoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Endokrinoloji, Çocuk Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Mikrocerrahi, Alerji, Diyagnostik Sistem, Tıbbi Kitap, Tıbbi Mevzuat, Pediatri, Klinik Çalışma, Patent Belgesi, Tanı Bilim, Kullanma Kılavuzu, Tıbbi Analiz Cihazı, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Gastroenteroloji, Tıbbi Literatür, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Viroloji, Halk Sağlığı, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Farmakoekonomik Raporlar, Hava ve Uzay Hekimliği, Psikanaliz, İnfertilite, Klinik Rapor, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Histoloji, Doktor Raporu, Hasta Geçmiş Hikayesi, Onkoloji, Epidemiyoloji.

Verdiğimiz çok kaliteli hizmet için çok sayıda değerli müşterimizden bize teşekkür eden onlarca mektup bize gönderiliyor. Aşağıda yer alan listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Bugünün dünyasında en yüksek nitelikli tercümelerin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

almanca tıbbi farmakoloji çevirisi

Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bizi tercih eden değerli müşterilerimize dünyanın yaygın birçok dilinde yazılı ve sözlü tıbbi çeviri çözümleri sunmaktayız. Medikal tercüme hizmeti sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Yunanca, Hırvatça, İngilizce, Ermenice, Zuluca, Kazakça, Rusça, Çekçe, Fince, Japonca, Farsça, İbranice, Çeçence, İspanyolca, Türkmence, İzlandaca, Türkçe, Gürcüce, Lehçe, Rumca, Bulgarca, Korece, İtalyanca, Tacikçe, Çince, Gagavuzca, Hollandaca, Romence, Flamanca, Azerice, Malayca, Makedonca, Süryanice, Boşnakça, Tayvanca, Moğolca, Kırgızca, Urduca, Sırpça, Almanca, Sanskritçe, Macarca, İsveççe, Fransızca, Slovakça, Özbekçe.

Semantik Çeviri Bürosu olarak Türkiyemizin yalnızca kentlerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de tıbbi çeviri çözümleri veriyoruz. Aşağıda almanca tıbbi farmakoloji çevirisi hizmeti verdiğimiz bazı ilçeler aşağıda listeleniyor.

Erzincan – Otlukbeli, Artvin – Yusufeli, Bingöl – Yedisu, Amasya – Suluova, Manisa – Soma, Tokat – Turhal, Giresun – Dereli, Kocaeli – Darıca, Sakarya – Ferizli, Gümüşhane – Kelkit, Çorum – Mecitözü, Osmaniye – Sumbas, Iğdır – Karakoyunlu, Afyonkarahisar – Emirdağ, Rize – Güneysu, Afyonkarahisar – Dinar, Balıkesir – Balya, Artvin – Murgul, Hatay – Erzin, Niğde – Altunhisar, Uşak – Karahallı, Amasya – Hamamözü, Ağrı – Tutak, Elazığ – Arıcak, Denizli – Güney, Elazığ – Maden, Tokat – Başçiftlik, Van – Gevaş, Bartın – Kurucaşile, Kars – Selim, Yalova – Çiftlikköy, Tunceli – Hozat, Karaman – Ermenek, Tunceli – Ovacık, Trabzon – Tonya, Bilecik – İnhisar, Ankara – Yenimahalle, Edirne – Keşan, Adıyaman – Tut, Giresun – Alucra, Bingöl – Adaklı, Balıkesir – Bigadiç, Sivas – Akıncılar, Bitlis – Adilcevaz, Hatay – Altınözü, Aydın – Söke, Kırıkkale – Karakeçili, Amasya – Göynücek, Adıyaman – Besni, Ankara – Pursaklar, Sinop – Ayancık, Şanlıurfa – Birecik, Kayseri – Pınarbaşı, Karabük – Yenice, Rize – Kalkandere, Bingöl – Karlıova, Kahramanmaraş – Göksun, Elazığ – Karakoçan, Burdur – Altınyayla, Giresun – Güce, Sakarya – Karapürçek, Rize – Derepazarı, Bitlis – Hizan, Trabzon – Arsin, Adana – Pozantı, Bingöl – Solhan, Rize – Çamlıhemşin, Gaziantep – Oğuzeli, Konya – Sarayönü, Diyarbakır – Hani

Almanca tıbbi farmakoloji çevirisi konusunda Türkiye’nin en güçlü şirketi: Semantik Çeviri

almanca tıbbi farmakoloji çevirisi

Tıbbi metinlerin tercümelerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

almanca tıbbi farmakoloji çevirisi

Yazan : Gizem Kaynak

anahtar sözcüklere ilişkin liste
çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, almanca tıbbi farmakoloji çevirisi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri