Almanca radyolojik tetkik çevirisi

Almanca radyolojik tetkik çevirisi talepleriniz için ülkemizin en iyi tercüme bürosu ile çalışın.

Medikal konulardaki sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir hata bile çok ciddi sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan çeviri büromuz tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları sayesinde olabilecek en iyi kalitede tıbbi çeviri hizmetleri sunmaktadır. Bizden almanca radyolojik tetkik çevirisi alan müşteriler içinde araştırma merkezleri, global farmakoloji şirketleri, devlet hastahaneleri, özel hastaneler, tıp doktorları ve medikal cihaz üreticileri bulunmaktadır.

Günümüzde yüksek nitelikli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Verdiğimiz kaliteli hizmet için çevirilerini bize emanet eden müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız mektup bize ulaşıyor. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Almanca radyolojik tetkik çevirisi alanında Türkiye’nin en güçlü firması: Semantik Çeviri Bürosu.

Semantik Tercüme Bürosu olarak ülkemizin sadece kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin hepsinde tercüme çözümleri veriyoruz. Aşağıda almanca radyolojik tetkik çevirisi hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Antalya – İbradı, Şırnak – Beytüşşebap, Bitlis – Adilcevaz, Erzincan – Üzümlü, Adana – Kozan, Sivas – Ulaş, Ordu – Çamaş, Bilecik – Pazaryeri, İstanbul – Sarıyer, Bartın – Amasra, Van – Erciş, Kütahya – Hisarcık, Samsun – Asarcık, Adıyaman – Kahta, Şanlıurfa – Hilvan, Kocaeli – Çayırova, Isparta – Keçiborlu, Sakarya – Ferizli, Balıkesir – Marmara, Çanakkale – Ezine, Ordu – Çaybaşı, Kars – Kağızman, Kastamonu – Araç, Düzce – Kaynaşlı, Diyarbakır – Eğil, Bartın – Ulus, Kırşehir – Mucur, Konya – Çeltik, Erzincan – Kemah, Kahramanmaraş – Afşin, Afyonkarahisar – Bayat, Mardin – Ömerli, Diyarbakır – Hazro, Van – Gürpınar, Aydın – Söke, Siirt – Pervari, Ağrı – Taşlıçay, Batman – Hasankeyf, Bolu – Mudurnu, Eskişehir – Seyitgazi, Diyarbakır – Dicle, Uşak – Karahallı, Bayburt – Demirözü, Çorum – Mecitözü, Şırnak – Silopi, Niğde – Çamardı, Adıyaman – Gölbaşı, Adana – Aladağ, Muş – Malazgirt, Antalya – Manavgat, Amasya – Göynücek, Bartın – Kurucaşile, Tokat – Zile, Çorum – Uğurludağ, Gaziantep – Şahinbey, Sivas – Akıncılar, Elazığ – Arıcak, Gaziantep – Şehitkamil, Ordu – Gürgentepe, Karabük – Safranbolu, Aksaray – Eskil, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Ordu – Aybastı, Çankırı – Yapraklı, Nevşehir – Kozaklı, Şırnak – Cizre, Kocaeli – Başiskele, Kırıkkale – Karakeçili, Karaman – Kazımkarabekir, Ordu – Çatalpınar

almanca radyolojik tetkik çevirisi

Çeviri büromuzu sektördeki rakiplerinden ayrıştıran temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki bilgi birikimimiz, müşteri sırları konusundaki prensiplerimiz, gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin başlangıcından sonuna kadar uyguladığımız kalite süreçleridir.

Dünyanın beş kıtasında bulunan çok kıymetli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde her çeşit medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktayız. Tıbbi tercüme alanında hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İngilizce, Bulgarca, Özbekçe, Kazakça, Slovence, Lehçe, Tayvanca, Yunanca, Fince, İspanyolca, Korece, Kırgızca, Endonezce, Altayca, Tacikçe, Flamanca, Vietnamca, Bangladeşçe, Gagavuzca, Katalanca, Rumca, Farsça, İtalyanca, Fransızca, Hintçe, Sanskritçe, Gürcüce, İbranice, Hollandaca, Rusça, Urduca, Boşnakça, Çekçe, Almanca, Azerice, Norveççe, Ermenice, Filipince, Japonca, Slovakça, İrlandaca, Türkmence, Macarca, Zuluca, Türkçe, Çince.

almanca radyolojik tetkik çevirisi

Müşterilerimizin Almanca radyolojik tetkik çevirisi konusunda bizi tercih etme nedenleri:

almanca radyolojik tetkik çevirisi

10 yılı aşkın bir süredir medikal tercümeler sektöründe sayılamayacak kadar çok projeyi hep büyük bir başarı ile bitirdik. Aşağıda bulunan listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmetleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Zührevi Hastalıklar, Kulak Burun Boğaz, Acil Tıp, Kolonoskopi, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Deniz Hekimliği, Adli Patoloji, Fizyoloji, Halk Sağlığı, Diyagnostik Görüntüleme, Adli Toksikoloji, Adli Jinekoloji, Onkoloji, Tıbbi Analiz Cihazı, Pazar Araştırması, Farmakoekonomik Raporlar, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Patoloji, Tıbbi Kitap, Psikoloji, Tıbbi Cihaz, Psikopatoloji, Kardiyoloji, Tıbbi Dergi, Monografi, Çevresel Kimya, Nöroloji, Geriatri, Aile Hekimliği, CTD (Modül I), Psikoterapi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Alerji, Psikiyatri, Romatoloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Reanimasyon, Patent Başvurusu, Medikal Analiz Cihazı, MRI, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Epistemoloji, Tıbbi Kitapçık, Perinatoloji, Doktor Eğitim Materyalleri, Tıbbi Ürün Katalogu, Üroloji, Farmakoloji, Araştırma Protokolü, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Bitirme Tezi, İyileştirici Hekimlik, Pediatri, Tıbbi Yayın, Klinik Çalışma, Enfeksiyon Hastalıkları, Spektroskopi, Neurofeedback, Rehabilitasyon, Kolorektal Cerrahi.

almanca radyolojik tetkik çevirisi

Almanca radyolojik tetkik çevirisi ile ilgili talepleriniz için çeviri büromuza bir mail yollayabilir veya arzu ederseniz doğrudan bize telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Yazan : Zeliha Karahan

anahtar kelimeler
tıbbi tercüme, tercüme bürosu, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, almanca radyolojik tetkik çevirisi, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri