Almanca psikoloji tercümeleri

Almanca psikoloji tercümeleri uzman olduğumuz alanlardan biridir.

Tıbba ilişkin çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için yanlış bir çeviri onarılması söz konusu olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden çeviri bürosu seçerken çok dikkatli davranmalısınız. 2006 senesinde kurulan çeviri büromuz en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri ile mükemmel kalitede tıp çevirileri sağlamaktadır. almanca psikoloji tercümeleri hizmeti sağladığımız müşteriler içinde, global farmakoloji şirketleri, devlet hastahaneleri, üniversiteler, özel sağlık merkezleri, tıp doktorları ve tıbbi cihaz üreticileri bulunmaktadır.

almanca psikoloji tercümeleri

Almanca psikoloji tercümeleri ile alakalı istekleriniz için şirketimize e-posta gönderebilir ya da bunun yerine şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

Bugünün küreselleşen dünyasında en nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

almanca psikoloji tercümeleri

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana medikal çeviriler konularında binlerce işi büyük bir başarıyla bitirdik. Aşağıda bulunan listede tıbbi tercüme hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı örnekler veriliyor:

Tıbbi Patoloji, Diyagnostik Görüntüleme, Genetik, Göz Hastalıkları, Hasta Raporu, Tıbbi Makale, Çocuk Sağlığı, Patent Belgesi, Sağlık Araştırması, Polipektomi, Cezaevi Hekimliği, Hasta Bilgi Föyü, Tıbbi Kitapçık, Psikanaliz, Kalp Hastalıkları, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Pazar Araştırması, Tıbbi Biyoloji, Medikal Dergi, Medikal Donanım, Biyofizik, Epidemiyoloji, Zührevi Hastalıklar, Tıbbi Ürün Katalogu, Rehabilitasyon, Tıbbi Katalog, İşyeri Hekimliği, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Halk Sağlığı, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Doktor Eğitim Materyalleri, Tıbbi Mevzuat, Adli Toksikoloji, Kardiyoloji, Adli Travmatoloji, Geriatri, Tanatoloji, Nöroradyoloji, Kolorektal Cerrahi, Alerji, Çocuk Kardiyolojisi, KÜB KT, Akademik Makale, Diyagnostik Sistem, İnorganik Kimya, Nöroloji, Çevresel Kimya, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Organometalik Kimya, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Supramoleküler Kimya, Fotokimya, Tıbbi Tahlil, Toksikoloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Üroloji, Nükleer Tıp, Mamografi, Patent Sözleşmesi, Hava ve Uzay Hekimliği, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, İç Hastalıkları, Hepatoloji, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu.

Dünyanın farklı ülkelerindeki çok değerli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde tıbbi tercüme ve çeviri desteği vermekteyiz. Medikal çeviri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Romence, Lehçe, İngilizce, Kırgızca, Fince, Yunanca, Rumca, İsveççe, Flamanca, Filipince, İtalyanca, Altayca, Moğolca, Gürcüce, Slovakça, İbranice, Fransızca, Çince, Felemenkçe, Boşnakça, Hırvatça, Uygurca, Türkçe, Türkmence, Katalanca, Japonca, Macarca, Özbekçe, Almanca, Farsça, Urduca, Vietnamca, Azerice, Bulgarca, Kazakça, Malayca, Hollandaca, Rusça, Norveççe, Kürtçe, Danca, Gagavuzca, Tacikçe, İrlandaca, Ukraynaca, İspanyolca.

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden çok sayıda değerli müşterimizden yaptığımız işi takdir eden e-mailler alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Almanca psikoloji tercümeleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Çeviri Bürosu

almanca psikoloji tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiyemizin kentlerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sağlıyoruz. almanca psikoloji tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Amasya – Merzifon, Şanlıurfa – Birecik, Tunceli – Mazgirt, Mardin – Dargeçit, Trabzon – Çaykara, Denizli – Bozkurt, Rize – Kalkandere, Bilecik – Gölpazarı, Tunceli – Pertek, İstanbul – Esenyurt, Isparta – Eğirdir, Kütahya – Tavşanlı, Yozgat – Yerköy, Muğla – Milas, Gaziantep – İslahiye, Bolu – Yeniçağa, Karaman – Sarıveliler, Elazığ – Baskil, Bartın – Ulus, Aksaray – Ağaçören, Mersin – Mut, Adana – Karaisalı, Denizli – Akköy, Ordu – Korgan, Erzurum – Hınıs, Karabük – Yenice, Artvin – Ardanuç, Yalova – Termal, Ankara – Etimesgut, Bursa – Osmangazi, Bolu – Dörtdivan, Muğla – Fethiye, Aksaray – Eskil, Tokat – Başçiftlik, Kütahya – Çavdarhisar, Karabük – Eskipazar, Erzurum – Uzundere, Tekirdağ – Çerkezköy, Batman – Hasankeyf, Gaziantep – Şehitkamil, Afyonkarahisar – Bayat, Trabzon – Çarşıbaşı, Nevşehir – Hacıbektaş, Konya – Halkapınar, Aksaray – Ortaköy, Hatay – Kumlu, Çankırı – Şabanözü, Elazığ – Ağın, Bolu – Göynük, Denizli – Çardak, Düzce – Akçakoca, Bilecik – Yenipazar, Kahramanmaraş – Pazarcık, Bilecik – Osmaneli, Bingöl – Solhan, Adana – Feke, Çankırı – Yapraklı, Niğde – Bor, Rize – Fındıklı, Eskişehir – Sivrihisar, Çorum – Laçin, Gümüşhane – Torul, Zonguldak – Ereğli, Şırnak – Beytüşşebap, Gümüşhane – Şiran, Amasya – Hamamözü, Ardahan – Hanak, Tekirdağ – Muratlı, Elazığ – Maden, Yozgat – Kadışehri

Çeviri şirketimizi sektördeki diğer rakiplerimizden farklı kılan en temel noktalar teknik altyapımız, çok dilli projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, ve çevirinin en başından en sonuna kadar ısrarla uyguladığımız kalite güvence süreçleridir.

almanca psikoloji tercümeleri

Yazan : İsmail Bener

etiketler
tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, almanca psikoloji tercümeleri, medikal çeviri, çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri