Almanca medikal gereç çevirileri

Almanca medikal gereç çevirileri bizim işimiz.

Medikal alanlarla alakalı çeviriler insan sağlığı ile ilişkili olduğu için çeviride yapılacak en küçük bir yanlışlık bile tamiri mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı doğru çeviri bürosunu seçmek için çok iyi araştırma yapmalısınız. Faaliyetlerine 2006 senesinde başlayan çeviri şirketimiz tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu sayesinde kaliteli, doğru ve güvenilir tıbbi çeviriler sunmaktadır. almanca medikal gereç çevirileri hizmeti verdiğimiz müşteriler içinde, araştırma merkezleri, devlet hastahaneleri, özel hastaneler, global farmakoloji şirketleri, akademisyenler ve medikal cihaz üreticileri yer almaktadır.

almanca medikal gereç çevirileri

Almanca medikal gereç çevirileri konusunda Türkiye’nin en iyi şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

Kaliteli tercümelerimiz için değerli müşterilerimizden övgü içeren onlarca e-posta mesajı alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Semantik Tercüme olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin önemli bir kısmında da yazılı ve sözlü çeviri çözümleri vermekteyiz. almanca medikal gereç çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kars – Akyaka, Bayburt – Aydıntepe, Yalova – Altınova, İzmir – Selçuk, Bitlis – Hizan, Ankara – Beypazarı, Kars – Kağızman, Burdur – Çavdır, Bolu – Yeniçağa, Yozgat – Boğazlıyan, Iğdır – Aralık, Muş – Korkut, Aydın – Yenipazar, Kastamonu – Küre, Tekirdağ – Saray, Kocaeli – Gebze, Sakarya – Kaynarca, Gümüşhane – Torul, Burdur – Ağlasun, Artvin – Murgul, Kırşehir – Akçakent, Bursa – Keles, Karabük – Safranbolu, Aksaray – Eskil, Aydın – Karpuzlu, Siirt – Aydınlar, Aydın – Karacasu, Tunceli – Çemişgezek, Malatya – Darende, Van – Başkale, Rize – Çamlıhemşin, Rize – Hemşin, Bingöl – Karlıova, Sivas – Gölova, Isparta – Şarkikaraağaç, Şırnak – Silopi, Trabzon – Beşikdüzü, Ardahan – Çıldır, Osmaniye – Sumbas, Osmaniye – Bahçe, Osmaniye – Düziçi, Karaman – Ayrancı, Samsun – Bafra, Siirt – Baykan, Adıyaman – Sincik, Samsun – Ondokuzmayıs, Şırnak – Cizre, Ağrı – Doğubayazıt, Niğde – Altunhisar, Isparta – Eğirdir, Adana – Saimbeyli, Erzurum – Köprüköy, Çanakkale – Bozcaada, Niğde – Ulukışla, Sakarya – Karasu, Çankırı – Atkaracalar, Eskişehir – Odunpazarı, Şanlıurfa – Viranşehir, Gümüşhane – Şiran, Tunceli – Hozat, Siirt – Pervari, Bolu – Mengen, Gaziantep – İslahiye, Batman – Beşiri, Kastamonu – Araç, Osmaniye – Toprakkale, Bingöl – Kiğı, Tokat – Almus, Kütahya – Altıntaş, Yozgat – Yenifakılı

almanca medikal gereç çevirileri

Almanca medikal gereç çevirileri ile alakalı bütün istekleriniz için çeviri büromuza e-posta gönderebilir veya alternatif olarak bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

almanca medikal gereç çevirileri

Tıbbi tercümelerde neden bizi tercih etmelisiniz?

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviri konularında çok sayıda işi her zaman başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıdaki listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti verdiğimiz konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

Gastroenteroloji, Tanı Bilim, Tıbbi Vaka Sunumu, Jinekoloji, Tıbbi Malzeme, Tıbbi Web Sitesi, Ruhsatlandırma, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Analitik Kimya, Tıbbi Gereç, Prospektüs, Mamografi, Epistemoloji, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Farmakoloji, Hematoloji, Radyolojik Tetkik, Spor Hekimliği, Tıbbi Histoloji, Moleküler Genetik, Epikriz, Cerrahi, Patent Sözleşmesi, Klinik Mikrobiyoloji, Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Adli Jinekoloji, Klinik Çalışma Raporu, Araştırma Broşürü, Medikal Gereç, Radyografi, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Okul Hekimliği, Reflü Cerrahisi, Alerji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Koruyucu Diş Hekimliği, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Bitirme Tezi, Nöroradyoloji, Elektrokardiyograf, Medikal Alet, Pratisyen Hekimlik, Hasta Raporu, İç Hastalıkları, Tıbbi Donanım, Tıbbi Biyokimya , Hepatoloji, Kolorektal Cerrahi, Adli Patoloji, Psikoloji, Algoloji, Zührevi Hastalıklar, Göğüs Cerrahisi, Nörofizyoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Tahlil, Ağız ve Diş Sağlığı, Akademik Araştırma, Spektroskopi, Tıbbi Kitap, İyileştirici Hekimlik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Pediyatri, Mikrocerrahi, Medikal Analiz Cihazı, Deri ve Zührevi Hastalıklar.

Günümüzün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle çevirmen ve editörlerimiz kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Şirketimizi piyasadaki bütün rakiplerinden ayıran en önemli farklar ileri teknolojik altyapımız, büyük projelerdeki takdir edilen ustalığımız, ahlaki ilkelere verdiğimiz önem, yürüttüğümüz çeviri projelerinin her aşamasında uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.

almanca medikal gereç çevirileri

Dünyanın beş kıtasında bulunan bireysel kurumsal müşterilerimize birçok dil çiftinde her çeşit tıbbi tercüme ve yerelleştirme çözümleri sunuyoruz. Medikal tercüme desteği sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Çince, Kırgızca, Rumca, Bulgarca, Sırpça, İngilizce, Özbekçe, Hollandaca, Slovence, Almanca, Korece, Fransızca, Slovakça, Yunanca, Altayca, Gagavuzca, Norveççe, İspanyolca, Boşnakça, Süryanice, Endonezce, Hırvatça, Çekçe, Makedonca, Bangladeşçe, Malayca, İbranice, İtalyanca, Rusça, Tatarca, Filipince, Türkçe, İsveççe, Ermenice, Kazakça, Tacikçe, Japonca, Farsça, Moldovca, Hintçe, Letonca, Moğolca, Uygurca, Vietnamca, Danca, Azerice.

Yazan : Pelin Erbatur

metindeki bazı anahtar sözcükler
tercüme bürosu, almanca medikal gereç çevirileri, tıbbi çeviri bürosu, çeviri bürosu, medikal tercüme, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, medikal çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri