Almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri

Almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medikal konulara ilişkin çeviriler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan çeviride yapılacak en küçük bir yanlışlık bile ciddi sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Kuruluşundan bu yana sektörün lideri durumda olan Semantik Tercüme Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve editörleri ile kaliteli, doğru ve tutarlı tıbbi tercüme hizmeti sağlamaktadır. almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri konusunda hizmet sunduğumuz müşteriler arasında, global farmakoloji şirketleri, özel hastaneler, araştırma merkezleri, devlet hastahaneleri, akademisyenler ve medikal cihaz üreticileri bulunmaktadır.

almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde onlarca müşterimizden övgü dolu onlarca mektup alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri

Almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Dil Hizmetleri

almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri

Günümüzde yüksek nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tüm çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana medikal çeviriler konusunda çok sayıda projeyi üstün başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede medikal çeviri, medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağladığımız konulardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Kadın Hastalıkları, Gastroenteroloji, Tıbbi Bülten, Tanatoloji, Patent Sözleşmesi, Farmakoekonomik Raporlar, Tıbbi Web Sitesi, Fotokimya, Estetik Cerrahi, Laboratuar Sistemleri, Adli Travmatoloji, Göğüs Cerrahisi, Zührevi Hastalıklar, Kullanım Kılavuzu, Ortopedi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Hasta Bilgi Föyü, Klinik Laboratuvar, İnfertilite, Tıbbi Biyoloji, Perinatoloji, Araştırma Protokolü, Neurofeedback, Medikal Gereç, Tıbbi Biyokimya , Cerrahi, Prospektüs, Kolonoskopi, Aile Hekimliği, Spor Hekimliği, Mamografi, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Bağışıklık Testi, Moleküler Genetik, Medikal Yazılım, Araştırma Broşürü, Tıbbi Dergi, Çocuk Hastalıkları, Pediatri, Fizyopatoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Diyagnostik Görüntüleme, Farmakolojik Araştırma, Tıbbi Yayın, Medikal Ürün Katalogu, Psikanaliz, Tıbbi Malzeme, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroşirurji, Akademik Makale, Alerji Hastalıkları, Nükleer Tıp, Supramoleküler Kimya, Adli Toksikoloji, Hasta Geçmiş Hikayesi, Enfeksiyon Hastalıkları, Acil Tıp, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Tıbbi Yazılım, Alerji, Çocuk İmmünolojisi.

Almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri için neden bizi seçmelisiniz?

Çeviri şirketimizi sektördeki diğer bütün rakiplerimizden ayrıştıran en temel noktalar teknik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, ve tercümenin bütün fazlarında ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol metodolojisidir.

Almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri ile ilgili tüm istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Tercüme Bürosuna bir mail yollayabilir ya da alternatif olarak doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece Türkiye’nin kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da sözlü ve yazılı çeviri hizmeti veriyoruz. Aşağıda almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Iğdır – Karakoyunlu, Uşak – Karahallı, Isparta – Uluborlu, Tekirdağ – Şarköy, İzmir – Ödemiş, Yalova – Çınarcık, Yalova – Armutlu, Bitlis – Hizan, Kayseri – Bünyan, Tokat – Almus, Çankırı – Eldivan, Sakarya – Sapanca, Bitlis – Adilcevaz, Şanlıurfa – Bozova, Kayseri – Hacılar, Afyonkarahisar – Sultandağı, Mardin – Derik, Kocaeli – Körfez, Karaman – Sarıveliler, Nevşehir – Avanos, Denizli – Serinhisar, Nevşehir – Derinkuyu, Trabzon – Trabzon, Muş – Bulanık, Muğla – Dalaman, Kırklareli – Demirköy, Siirt – Aydınlar, Ankara – Nallıhan, Kayseri – Yeşilhisar, Karabük – Ovacık, Balıkesir – Gömeç, Hakkari – Yüksekova, Muş – Varto, Bingöl – Karlıova, Bingöl – Yayladere, Şanlıurfa – Harran, Yozgat – Aydıncık, Ankara – Şereflikoçhisar, Çorum – Boğazkale, Aksaray – Ağaçören, Şanlıurfa – Viranşehir, Burdur – Gölhisar, Şırnak – Silopi, Amasya – Gümüşhacıköy, Bartın – Amasra, Karaman – Başyayla, Kayseri – Felahiye, Bolu – Seben, Ardahan – Hanak, İzmir – Kiraz, Manisa – Gölmarmara, Karabük – Safranbolu, Siirt – Baykan, Hatay – Belen, Tunceli – Nazımiye, Siirt – Kurtalan, Tunceli – Pülümür, Niğde – Ulukışla, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Isparta – Şarkikaraağaç, Amasya – Suluova, Denizli – Baklan, Bilecik – Osmaneli, Amasya – Merzifon, Samsun – Bafra, Eskişehir – Mihalgazi, Tunceli – Mazgirt, Gaziantep – Oğuzeli, Bilecik – Pazaryeri, Sinop – Durağan

Dünyanın birçok ülkesindeki kıymetli müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde medikal çeviri desteği sunuyoruz. Medikal tercüme desteği verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Sırpça, Arnavutça, Felemenkçe, Lehçe, Farsça, Japonca, Endonezce, Vietnamca, Özbekçe, Almanca, Katalanca, İbranice, Urduca, Yunanca, Hırvatça, Türkçe, Azerice, Çince, Süryanice, Moldovca, Malayca, Rusça, Tayvanca, İsveççe, Boşnakça, Norveççe, Ermenice, İngilizce, Hollandaca, Kazakça, Letonca, Rumca, Fransızca, Çekçe, Korece, Slovence, Fince, Gagavuzca, Bulgarca, Hintçe, İtalyanca, Danca, Gürcüce, Bangladeşçe, İzlandaca, İspanyolca.

Yazan : Zeliha Karahan

anahtar sözcüklerin listesi
almanca beyin ve sinir cerrahisi tercümeleri, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Tercüme Hizmetleri